Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzitek magatokat miután szerelmet vallotok egy lánynak és ő visszautasítja?

Figyelt kérdés
én nem is attól félek, h visszautasít, hnem attól, hogy bizti fogom szégyellni magam a lány előtt mikor majd még találkozunk. Biztos elmondja majd a barátnőinek, jót fognak röhögni rajtam. Ilyen dolgok miatt nem merek szerelmet vallani. S már idegesítő, hogy mindig a lány kellett felhozza a témát.
2009. júl. 2. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
talán egyik legszarabb érzése. Majdnem olyan mintha elveszítenél valakit.
2009. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de utána, hogy nézel a lány szemébe?
2009. júl. 2. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lazára figurát nem kell idegeskedni és a barátnőjével kiröhögnek rá se ránts és ne szégyelld magad van másik ezer lány akinél lehet hogy TE leszel a nyerő! Hajrá :)
2009. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszadó: mégannyit hogy télleg szar érzés de nem kell vele foglalkozni tereld el a gondolataid róla
2009. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem jól ha épp téged utasítanak vissza. Ez semmiben sem jó érzés,de meg kell tanulni kezelni ezeket a helyzeteket. Legyél nyugodt és bátran néz a lány szemébe.Te megtetted amit szerettél volna. Ha úgy érzed, hogy már készen állsz a kimondására akkor mindenképp tedd meg. Így legalább a másiknak a tudomására hozod mit is érzel.
2009. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igy van több ezer csinos értelmes csaj van Magyarországon és egy visszautasítás miatt nem szabad csüggedni határozottnak kell maradni hiszen biztos akad olyan akinek te is tetszeni fogsz...hajrá!!!!!!!!4
2009. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem addig ne vallj neki szerelmet, amíg nem érzed, hogy Ő is akar tőled valamit, mert ha már biztos vagy benne, hogy bejössz neki, akkor nem fog visszautasítani.:)

Amúgy tényleg nagyon szar érzés.:(

2009. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok és én mondtam a srácnak előbb ,hogy "szeretlek".Mert tényleg szeretem.És azon a napon minden olyan tökéletes volt.Megcsókolt.Átölelt.Olyan boldog voltam,mint még soha.Nem akartam,hogy elmúljon a pillanat.Gyönyörű érzés volt a karjaiban lenni és érezni ahogy simogat a kezeivel...Még aznap délután mondta,hogy csak barátok legyünk,mert rossz hatással lenne rá,ha vele lennék...Azt hittem belehalok.Egész nap sírok,mert tudom ,hogy mi egymásnak vagyunk teremtve.Annyira jól érezzük magunkat...De ő inkább más véleményére hallgat,mint a szívére.Holnapután fogok vele találkozni,és remélem rájön,hogy borzalmas a másik nélkül...
2009. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iszonyú szar, ezért nem is vallok sose szerelmet lánynak, megvárom, hogy ő mondja előbb, ha olyan a szitu...
2009. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!