Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy mackos testalkatú fiú közeledik egy lányhoz, akkor a lányok 95%-a azonnal lekezelöen és bántoan visszautasitja pedig nem is ismeri?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egyik sem hozzám jön oda! : )
2009. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Mert a társadalom kialakított egy -úgymond- idált, és a fiatalokba azt tuszkolják bele, hogy így kell kinézned, ha nem, akkor lúzer vagy.

Hidd el, az érett nők nem azzal lesznek elfoglalva, hogy milyen az alkatod, legtöbbjük még jobban is szereti, ha egy mackós fiúhoz bújhat oda, mert az biztonságérzetet sugároz.

Hozzáteszem gyorsan, hogy én is elég mackós voltam 12-13 éves koromban, aztán elkezdtem sportolni és normálisan étkezni. Én rosszul éreztem magam a bőrömben és azért változtattam. Ha te jól érzed magad "mackónak", akkor ne érdekeljenek azok a lányok akik ez miatt lenéznek. Ha viszont úgy érzed, hogy boldogabb lennél, ha sportosabb volnál, akkor változtass. Az legyél, aki te akarsz lenni.


F19

2009. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Valószínűleg azért, mert a külső alapján ítélnek és első látásra besorolnak egy skatulyába. Na, az ilyenekkel nem kell foglalkozni, nem tudnak értékelni Téged.

És csatlakozom az előttem szólóhoz!

:)

2009. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát, szerintem a hozzáállás is nagyon fontos. Párom is mackós, mégis egy csomó csajjal jóban van, ha szól hozzájuk mind kedves vele, ez néha már idegesít is.

De ha humorosan szólsz hozzájuk, akkor szerintem nem lesz bajuk veled, kivéve, ha plázacicákat hajkurászol, mert akkor légy üresfejű szépfiú zselébevonóval.

De rajtuk kívül szerintem szinte minden nőnek a mackós pasik jönnek be.

2009. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert el vannak magukkal! Én szeretem a mackósabb fiúkat!
2009. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
mert aki mackósabb, szerintem, az egészségtelenül él.és abból semmi jó nem lesz hosszú távon. nekem inkább egy izmosabb pasi sugározza a biztonságot. arról nem is beszélve, hogy egy kigyúrtabbnak több önbizalma van, ami minden esetben szexi. lehet lepontozni.
2009. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ejj mi bajod neked a zselézett hajjal? Én is zselézem a hajam, mondjuk én azért, mert elég torzonborz képem van miután felkelek.
2009. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát vkinek pl. nem jön be a mackós. De nem hinném h ennyien ilyenek lennének. Összes barátnőmnek a mackós alkatú pasik jönnek be, én sem sztem a csontvázakat.

A mackós alatt nem az elhízottat értem, de gondolom te sem.

Talán azért kapnak több elutasítást mert nincs akkora önbizalmuk.

2009. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert 95%-ban nincs önbizalmuk és emiatt egy jó kiállásuk sem.
2009. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd szóhoz jutni míg le nem esik neki hogy attól hogy mackósabb vagy nem vagy bumburnyák... vagy csak rossz csajokhoz mész oda... engem már vert át csaj, hosszú história, szerencsére nem jelentett annyira sokat, kiröhögtem azt kész Xd a lényeg hogy ne magad érezd rosszul a visszautasítás miatt :)
2009. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!