Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rossz kapcsolati körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz kapcsolati körülmények miatt tényleg ki lehet szeretni valakiből, akkor is, ha nagy a szerelem?

Figyelt kérdés
Pl:kevés találkozás, nem megoldható, hogy együtt legyenek, sok veszekedés, félelem stb..
2011. ápr. 15. 18:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én próbáltam megbeszélni a problémákat, de ő nem adott esélyt. Igen, teljes mértékben egyetértek veled utolsó válaszoló,én viszont azt nem értem, hogy ha megsértünk valakit, akkor miért szereti ki belőlünk. Talán kiábrándul, és eltörik benne valami..De ha nagyon szeretünk valakit(valódi igaz szerelem)akkor hogy lehet, hogy olyan gyorsan elmúljon, és ebben olyan biztos legyen az illető.

Valaki tud adni tanácsot, hogy mit tehetnék, hogy visszakapjam őt? Talán a vonzalom még nem múlt el irántam.

2011. ápr. 17. 13:04
 12/13 anonim ***** válasza:

veszekedés = harc a másikért

a baj ott van, ha már veszekedés sincs....

ajánlom:

Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak?

és Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak c. könyveket


az eredmény garantált :)

nálam is bevált!!!!!!maximálisan

addig én is csak sírtam, meg nyarvogtam

2011. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hol lehet elolvasni ezeket a könyveket?az interneten is megvan ?
2011. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!