Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek normális pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek normális pasit?

Figyelt kérdés
Ti hol és hogy szereztetek pasit?Én nekem nem azért kell hogy az hú de menő...nekem olyan fiú kell aki megért és lehet vele hülyülni...meg minden.Egyszóval normális.Lehetséges?Ha igen hogy?Kérlek csak rendes válaszokat.
2011. ápr. 15. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
és én hogy szerezzek normális csajt?
2011. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt csak retardált idiótákat találsz , engem is beleszámítva! :)


Szóval nem itt!

2011. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:48


Tetszik az őszinteséged, felpontoztalak :'D

2011. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Interneten lehet rendelni, egész olcsók manapság és a futárszolgálat jelöletlen csomagban hozza. Tutiság!
2011. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

18:50-esnek!


Köszönöm! :)

2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nem pasizom, maradok a hagyományos lány-fiú felállásnál :)

normális pasinak tartom magam -meg lehet érte kövezni ha esetleg emiatt bunkónak gondolna valaki- bár nem vagyok tökéletes, nyilván... velem alapvetően suliban, utcán, tömegközlekedési eszközön, konditeremben -bár hozzánk csak fiúk járnak- esetleg moziban, tudnál összefutni, szórakozóhelyen nagy-nagyon elvétve. amit tanácsolnék, hogy járj olyan helyekre ahol kevés a tahó és ha valaki szimpatikus akkor mosolyogj rá, próbálj neki "jelezni" hogy szabad a pálya.

2011. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítás, vannak normális pasik, ahogy normális lányok is. 15/F, csak nem a kigyúrt izomagyúakra kell utazni, meg nem a tökéletest kell hajkurászni.
2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én nem a kigyúrtakra pályázok...nálam a lényeg hogy rendes legyen,hülyüljön...persze a kinézet is közrejátszik,de nem az hogy az izma 2x akkora legyen mint a feje...(na meg persze közel legyen hozzám...)
2011. ápr. 15. 19:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a net is jó megoldás. Nekem bejött 2x is, semmivel nem voltak jobbak az élőben megismert barátaim.
2011. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
legalább taliztatok?
2011. ápr. 15. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!