Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most szakítottunk 2 év után.Azért hagyott ott mert bevallottam neki hogy néha a fiúk után is vonzódom,és hogy az egyik közös fiú ismerősünk hajtott is rám de én nem mondtam neki igent.Amikor ezt megtudta barátnőm felpofozott és lelépett azóta nem érem el sehol,fb-n is tiltott.Szerintetek most az a baja hogy azt hiszi megcsaltam ezzel a sráccal vagy mi?:S mert gondolom azért csak nem hagyna ott mert néha megkívánom a srácokat is...
2011. okt. 29. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát én otthagynálak. :D
2011. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
De elképzelhető, hogy azért hagyott ott. Sok szűklátókörű ember még ma sem képes elfogadni ha valaki kicsit más. Ő bajuk... De az is lehet, hogy tényleg attól félt, nem elég neked. Sokan azt gondolják, ha azonos neművel vagy együtt az nem megcsalás, de én ezzel nem értek egyet, és ettől félhetett.
2011. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Még jó, hogy otthagy. Szerinted ez normális?
2011. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Barátnőd se reagálta le jól..

Biztos, hogy ő is fantáziált már nőkről...

2011. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2011. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Reálisan itélte meg a lehetséges jövőt.

Te meg keress magadnak hasonszőrűeket.

2011. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nektek normális ha a pasitok más férfiakról álmodozik? Ha már bevallja, hogy vonzódik hozzájuk, előbb utóbb ki is próbálja.Pontozzatok le, de akkor se normális egy párkapcsolatnál. Azt se jelenti be senki, ha nő után vágyakozna, nemhogy fiú után.
2011. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
nekem semmi bajom nincs a homokosokkal... érezzék jól magukat a bőrükbe... csak ne az enyémbe!!
2011. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Így már csak az állatok maradnak, amikre nem lehetne féltékeny...
2011. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!