Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy fiú évekig szerelmes egy lányba, de nem meri neki bevallani? (Fiúk? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik meg tudom hogy én is tetszek neki mert egyszer azt mondta, hogy örökké szeretni fog. Csak akkor már volt egy barátom. Azóta ha találkozunk mindig vibrál köztünk a levegő viszont semmit sem mond. Még mindig szeret csak fél a visszautasítástól vagy már elfelejtett? És ha szeret hogyan jelezzem neki hogy számomra is fontos?
2011. ápr. 15. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy te kezdeményezel.
2011. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam szerelmes egy lányba. Az apjának autószalonja van, engem meg egyedül nevelt anyám 60.000-ből. Sajna nem erőltettem magamban ezt a szerelem dolgot, mert úgyis tudtam mi a válasz. Szóval nem az volt a baj h nem mertem volna, hanem nem volt értelme. A kettő között sok különbség van. Bevallani szerintem akkor meri az ember, ha legalább egy szemernyi esélye van h sikerüljön.
2011. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem kapunk visza igazolást arról, hogy ő vmit is akar tőlünk akkor simán
2011. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy van. Sőt olyan is van, hogy az illető lány soha nem fogja megtudni, hogy a fiú szerelmes volt belé, de a fiút közben majd felemészti a fájdalmo. Nagyon sok ilyen eset van. Itt csak az tud segíteni ha a lány kezdeményez.
2011. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. ápr. 16. 00:10
 6/6 anonim ***** válasza:

velem is ez van, és már nem az első. de sajnos túlságosan is megszoktam az egyedüllétet.

18/F

2011. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!