Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja, csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, csak nem meri bevallani? Mit érez ilyenkor egy srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit lassan 3 éve ismerek. Az ismeretségünk elején párszor randiztunk, csak vége szakadt a dolognak mivel meg ilyedtem egy újabb kapcsolattól. Sajnos ezt a tettem milliószor megbántam. Azóta sokszor írt és nagy nehezen rászántam magam egy újabb randira, aztán még jó párra.(ezalatt sosem sexeltünk) A problémám az, hogy elég bizonytalan vagyok, mivel néha olyan semlegesen viselkedik velem(nem flegma) csak olyan semmilyen.Viszont olykor meg ölelget puszilgat csokolgat... Mikor fekszünk egymás mellett, bámul és egy mukkot sem szól, ez eltart percekig majd elmosolyodik és megölel... Mikor telefonálunk néha ilyen néha olyan. Tudom hogy sokat csalódott, és sajnos anno bennem is mivel berezeltem és otthagytam. Letisztáztuk ezt a dolgot, bocsánatot kértem. De nem tudom mire véljem ezt a viselkedést, sajnos úgy érzem most Én kezdek szerelmes lenni... csak nem igazán szeretném ezt éreztetni Vele. Félek miért ilyen ingadozo! Mit higyjek? 21/L
2011. okt. 11. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne higgy, csak ereztesd vele, ami VAN! Ne színlelj!
2011. okt. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyna, hoyg "egy srác", mert ez nem nemspecifikus dolog, hogy kinek milyen a lelkivilága. Már megsérült Miattad, még jó, hogy óvatos. Szerintem szeret, es nem meri még elhinni, hogy visszajöttél, és talan tenyleg vele akarsz jarni. Jol ertem, ez olyan "baráti" egyuttalvás, az olelesen kivul nincs mas?
2011. okt. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. ne haragudj hogy így "általánosítottam" sajnos nem akartam megnevezni és ez tűnt a legjobb megoldásnak. Elhiszem, hogy óvatos még annak ellenére is, hogy kiöntöttem a lelkem, mennyire megbántam a tettem. Nem egészen baráti a kapcsolatunk annak egyáltalán nem mondanám, csak nincs sex. Valamit akar tőlem az élet ha ujra az utamba sodorta... amugy köszi a válaszokat
2011. okt. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!