Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elcsavarni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsavarni egy férfi fejét? Fiúk válaszát is nagyon várom!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Megfogod 2 kézzel 2 oldalt, és rántasz egyet rajta. De vigyázz, mert könnyen kitörheted a nyakát!
2011. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 izsofmate válasza:
Kedvesen és értelmesen kell Vele beszélni! Sok pasi szereti az értelmes csajokat. Ne játszd meg magad, légy önmagad, csak akkor van értelme összejönni valakivel, ha azért szeret, aki vagy. Jah és ha kivágott felsőket kezdesz előtte hordani, akkor csak testi vonzalmat fég érezni irántad!
2011. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 izsofmate válasza:
* bocs nem fég, hanem fog
2011. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem baj,értettem én! :) Köszi a választ,várok még!!!!
2011. ápr. 16. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előzőeket még kiegészíteném a figyelmességgel, szerintem sok pasi szereti, ha figyelnek arra amiről beszél, ha lelkesen meghallgatják akár a problémáit akár a hobbijával kapcsolatos eszmefuttatásait. Szóval eleinte érdemes inkább neked hallgatnod őt, ne csacsogj és ne add ki magad rögtön, csak fokozatosan mindig egy egy kis plusz információmorzsát adj magadból. Legyél kedves és mosolygós, kicsit kacér, és játékos...egy kis szekálódás sosem árt. És tényleg legyél önmagad, ne taktikázz sokat.

Ilyesmik...

2011. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feri Nausz ***** válasza:
Lendületből... nemárt ha jó erős vagy...
2011. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!