Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés: Én már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés: Én már nagyon szeretnék menni, de van ami visszatart. Tudtok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

21 vagyok, a párom 26, 9 hónapja vagyunk együtt. Nagyon nem szeretek itthon lenni (anyummal lakok), már volt arról szó párommal, hogy összeköltözünk, van is egy ház, de én akkor azt mondtam a neki, hogy amíg nincs munkám, addig nem költözök, mert nem akarok "eltartott" lenni. Mára viszont már megváltozott a helyzet, nagyon elvágyok itthonról, de munka meg nincs. Már több mint egy hónapja keresgélek, de egyre kilátástalanabb, ráadásul anyával se a legjobb a viszonyom.

Most mondjam a páromnak, hogy meggondoltam magam és költözzünk most? Havi 120 körül keres, abból el lehet élni egy darabig amíg nem találok valami munkát?


2009. márc. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatjátok, de talán még nem állandóra.

Amúgy pár napja volt a kérdés.

2009. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 21 évesen, 9 hónap kapcsolat után még ráérsz ezzel.
2009. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi kozel egy honap utan mar szinte osszekoltoztunk es mar lassan 2.5 eve eggyutt vagyunk....es en sem dolgoztam
2009. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!