Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne még az összeköltözés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne még az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Hivatalosan egy hónapja vagyunk együtt, de nem hivatalosan 5 hónap, mióta ismerjük egymást. Az együtt töltött idő viszont kevés, mert nem egy városban lakunk, és mindketten vágyunk arra hogy együtt éljünk, de kicsit félünk tőle. Korai lenne még?
2011. szept. 15. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

ha mindketten úgy érzitek szeretnétek, akkor nem korai :)


mi 3 hónap után költöztünk össze, most már a 3. babánkat várjuk ;))

2011. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

az előző barátommal mi is elég korán (5 hónap) költöztünk össze, a távolság miatt. Kb 400 km volt köztünk :$

mindent feladva én költöztem hozzá, de pár emberkének nem voltam szimpi és ők választottak el! Szóval nem a korai költözés miatt lett vége :)

És akárhogy is alakult, nem bántam meg az egészet...

2011. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
szerintem korai. egyrészt egy kapcsolatban érdemes betartani a fokozatokat, hosszú az élet, van idő. másrészt nem is ismered. ennyi ideig egy pszichopata is meg tudja játszani magát, hogy ő aztán normális. ismerd meg jobban, így spórolhatod a költöztető kétszeri díját.
2011. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem nincs mit spórolni, mert ő költözne, de úgy gondolom már ismerem. Elég sok a közös ismerős, akik azt mondták az isten lábát fogom meg, ha sikerül vele összejönni.

Végülis dolgozunk mind ketten, nem sok változást jelentene, csak este találkoznánk, de legalább érezhetném mennyire jó hogy ott bóbiskol mellettem, s a karjaiban lehetek. Csak félek mert még nem éltem soha senkivel, és ezért nem tudom, mi az az idő ami után már lehet összeköltözésről beszélni...

2011. szept. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!