Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek, nyugodjak bele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, nyugodjak bele? En mar nem birom ezt

Figyelt kérdés
6 eve vagyunk egyutt a parommal, fel even belul eskuvot tervezunk. a 20as eveink elejen jarunk. az elso 2evben minden rendben ment koztunk az agyban is ugy ereztem kivan, ugy ereztem szep vagyok es no. meg nem eltunk egyutt amikor ilyen teren gondjaink adodtak. azt hittuk a korulmenyek az oka, de az osszekoltozes nem hozott megvaltast. az egyuttleteink havi 3ra csokkentek. sokszor az idegosszeroppanas szelen sirok este es rettegek attol hogy ha ilyen fiatalon ez van, mi lesz kesobb. ami miatt nem hagyom ott az az hogy az elet minden mas teruleten maximalisan elegedett vagyok vele de ezt az allapotot van hogy napi 2 maszturbacio nelkul nem tudnam elviselni. szeret o, szeretem, de ugy erzem csak jo baratja vagyok es nem hozom lazba mar, az onbizalmam 0ra csokkent, bezarkozom. probaltam vele beszelni, szamtalanszor, mindig masra fogja mi volt epp a baj, mi miatt nem jott ossze, de egy megjatszott szenvedelyes szex utan nem valtozott semmi. most ugy vagyunk egyutt masfel hetente
2011. ápr. 17. 02:10
 1/5 A kérdező kommentje:
hogy en hozom szoba, o ket perc alatt megvan es ujabb masfel hetig semmi :(
2011. ápr. 17. 02:11
 2/5 anonim ***** válasza:
ez eleg gaz.. szunetelnetek kene, az nem hangzik olyan durvan mint a szakitas. kene egy kis ido hogy mindketten elgondolkodjatok. Igy nem elheted le vele az egesz eletedet. elhiszem hogy nehez lesz lepni de muszaj ha valtozast szeretnel elerni.legyetek kulon huzamosabb ideig kapcsolattartas nelkul vagy max ugy hogy csak keveset beszeltek.. menj es tapasztald meg milyen nelkule..milyen egyedul.ez azert kell hogy eszrevedd nem tole fuggsz!egyedul is megallod a helyed..
2011. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gerysama válasza:
Eggyetértek az előz kommentelővel. Túl hamar jött minden. De az is lehet hogy a srácnak van valakije rajtad kivűl és az ujdonság hatása veled már rég megszűnt és már csak nyűg vagy a nyakán. Sok ilyet láttam már. Egyszóval idő kellne...ne végezd úgy mint Peggy Bundy amikor a másfél hét havi egyre redukálodik.
2011. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:

Kezd úgy a beszélgetést, hogy így semmiféle esküvő nem lesz (ne is legyen).

Neki az a dolga, hogy boldoggá tegyen, minden féle értelemben, nem az, hogy megmagyarázza, miért nem tud!

2012. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de akkor minek akar házasodni a srác?! Nem értem...Párommal is el vagyunk jegyezve, együtt élünk, és nagyon keveset vagyunk együtt, de amikor összejön...;)
2012. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!