Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan lányba aki csak havernak tart már egy éve ismerem de nem tudom hogy mit tegyek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Állj elé és mondd meg, hogy mit érzel iránta.
2011. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, épp azért tart csak havernak, mert nem jössz be neki külsőre.
2011. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont. Ne ringasd magad hiú ábrándokba, ebből nem lesz semmi. Mindig úgy fog tűnni, hogy na most, de nem... :(
2011. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy tényleg ugymitn pasi nemjössz be neki vagypedig megprobálhatnál olyan jeleket küldeni felé ami jelzi h tetszik neked! megérzi h mik ezek a jelek..ha ezek elutasításra találnak akkor felejtsd el ha meg nem akkor onnantól..:)
2011. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne,hogy ő is csak havernak tart? Mert időközben lehet,hogy benne is megváltozott ez az. Nehogy félre értsd, nem azt mondom,hogy olyanról ábrándozz,ami lehet,h nincs, de te vagy a fiú...sztem érdemes megpróbálni,mert ha mégis bejössz neki,akkor meg bánni fogod,h ezt meg ezt nem tetted/mondtad meg.

Nekem is volt már ilyen,de én nem mertem neki megmondani és csak én szenvedtem. Folyton bókolt...elég zavarba ejtően és ezzel úgy összezavart. Jobb tisztán látni, így legalább nem lesz az,h megbánod,h nem tetted meg. :)

2011. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem száz hogy csak havernak tart mert már régen volt hogy ezt mondta

és mégis milyen jeleket ?


ui az utolsó és utolsó elöti válaszolonak szól a kérdés

2011. ápr. 20. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát most én is töprengek,h mit akar tőlem ez a srác,mert nagyon jó barátom,de nem tudom,h mivan. Én személy szerint örülnék,ha konkrét utalásokat adna, pl. szeretne velem találkozni és beszélgetni vagy ha nem viccként adná elő,h fel akar szedni...főleg,h bnője van,de tudom róla,h sosem vágna át, de ezzel teljesen összezavar,mert nem tudom,h csak viccel v komolyan beszél. :S

(Utolsó válaszoló)

2011. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah,azt persze elfelejtettem hozzátenni,h totál beleszerettem (még mielőtt ezeket elkezdte írogatni) és ezek még tetőzték és nem akarok olyat beleképzelni,ami nincs is. Pedig ha tényleg szeret engem...jó lenne,csak az a kár,h én nem merem neki elmondani,h szeretem.
2011. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet :S a legjobb barátom egy lány és most olyan szinten szerelmes vagyok bele hogy ilyet még nem éreztem de ő meg leszar
2011. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!