Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apa és férj. Beleszerettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa és férj. Beleszerettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eleve 20 év köztünk a korkülönbség. Én 23, ő 43. Ő kezdeményezett. Azt mondta, hogy romokban a házassága és most van a válóper. Állandóan bókol, kedveskedik. Van két pici lánya, akiket imád és a válás után hozzákerülnek a lánykák (anya elég problematikus személyiség). Szerintetek mit csináljak? Elmélyedjek ebben a kapcsolatban? Nagyon szeretem és még nem volt velem olyan, hogy abba, akibe beleszerettem, szintén szerelmes lett volna belém.
2011. márc. 1. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gondold meg. Én hanyagolnám.
2011. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Apakomplexus...

Inkább korodbeliekkel kezdj.

2011. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Várd meg, amig elválik - mert az esetek nagy többségében kiderül, miután lefeküdt veled, hogy a "gyerekek miatt" mégis meggondolta.

Tisztességes ember ELÖSZÖR lezárja a régi kapcsolatot, és CSAK ezután kezd újabba bele.

2011. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Kívülállóként amit látok: elég komoly korkülönbséget, egy szeretet éhes valószínűleg lelkileg sérült embert, egy férfit aki egyedül fog nevelni két kisgyereket, és maga sem tudja ettől majd miként alakul a jövője.
2011. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Várd meg,míg elválnak,és szabad ember lesz.
2011. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

FELEJTSD EL!!!!!!!!!

Egy fiatal csitri NE öregekkel akarjon kamatyolni, semmi keresnivalód egy nálad jóval idősebb férfi mellett!

2011. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
először mindenképp várd meg még elválik a feleségétől.aztán ha elváltak,és még mindíg kell a pasi,és úgy döntesz h 23 évesen szeretnéd egy másik ember 2 gyerekét nevelni akkor hajrá.
2011. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
"Tisztességes ember ELÖSZÖR lezárja a régi kapcsolatot, és CSAK ezután kezd újabba bele." Ez így igaz. Várd meg míg rendezi az "előző" életét. De ne feledd ha van gyerek akkor Te soha nem lehetsz az első a pasi életében legjobb esetben is csak 3. a két gyerek után. Párok, férjek, feleségek jönnek mennek, de a család,a gyerek örök felelősség, őket nem lehet megválogatni. Ha neked is lesz saját gyereked megtudod, Ő és csak Ő lesz az első. És azt is gondold át, hogy Te szeretnél e gyereket, mert neki már van kettő és nem biztos, hogy akar még 43-évesen újabb felelősséget vállalni. És ez később konfliktus lehet köztetek! Komolyan gondold át! Szép napot! 33/F
2011. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg elválik.Nehogy te legyél a hibás bármiben is, jobb neki is ha tiszta lappal kezd. A kor nem annyira számít szerintem. Lehet valaki 43 évesen is fiatalos. De nem ártana elgondolkodni azon hogy a gyerekeket is elfogadnád e hosszútávon.
2011. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A válóper már tart, lényegében 1 hónap max és vége. A kislányok tüneményesek, 4 és 6 évesek. :) Arról már ejtettünk szót egyszer, hogy én szeretnék gyereket. Nem mondott semmi rosszat ezzel kapcsolatban. Szerintem alapvetően nem "ellenére", ha lenne még egy pici. Ahogy eddig megismertem, nagyon apás.


A korkülönbség nem érdekel. Az, hogy még csak most válik el a feleségétől és alig jön ki abból a kapcsolatból, már rögtön velem van, jobban zavar.

2011. márc. 1. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!