Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már, hogy elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már, hogy elmúlt a szerelmetek (kiszerettetek) azért egy lányból, mert nagyon megbánt titeket, és kiábrándultok belőle? Szóval ledöbbentek, és csalódtok. Tapasztalat már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

A vonzalam megmarad, de már nem hiányzik annyira, mint azelőtt, és úgy érzitek, elmúlt a szerelem. Volt már valakivel ilyen?

És képesek lettetek újra beleszeretni a lányba, vagy nem?

De előtte iszonyatosan szerelmesek voltatok. :S

Én most így érzek, de nagyon-nagyon szerettem őt előtte.

És vonzódom hozzá, de nem vagyok szerelmes.


2011. ápr. 17. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem ha valaki megsért (ez csak olyannak megy, akit szeretek vagy kiérdemelte a bizalmam és nagyon jóba vagyunk), akkor átmenetileg nem tudok nevetni az illető viccein, az érzéseim semlegesek lesznek iránta és nem tudok rendesen kommunikálni vele, amíg nem engesztel ki, vagy el nem múlik ez a rossz érzés, hogy ő engem megbántott. (szerencsére nem tart sokáig, mert túl tudom magam tenni, főleg ha bocsánat kérés megtörtént.

) :)

2011. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, de én már 1 hónapig nem éreztem, és szakítottam. :S

Vagy később visszajött volna az érzés?

2011. ápr. 17. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked vissza-e fog jönni az érzés,de ha még mindig úgy érzed, hogy meg vagy sértődve és az nyomja el az érzést, akkor igen, van rá esély, hogy újra érezd, hogy szerelmes vagy belé.. (csak ki kell engesztelnie vagy majd idővel elmúlik.. - szerintem).


és amúgy mivel tudott ennyire megbántani/sérteni?

2011. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát az nagyon hosszú, de mindegy, nem fogok itt most regényt írni, hagyjuk.

De az a fura, hogy nem érzem magam sértődöttnek, bocsánatot kért már.Vagy lehet,hogy akkor az érzéseimben még nem bocsájtottam meg, de az agyammal már igen?

De már szakítottam,csak elég rossz érzés...A lány nem hiszem, hogy ezek után visszajön hozzám. :S

2011. ápr. 17. 13:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves 2. válaszoló, veled történt már ilyen?
2011. ápr. 17. 13:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk most is volt velem ilyen, teljesen semleges érzést éreztem, de nálam ez nem tart sokáig sose, mert megbeszéljük és minden újra szép.. amúgy ez amivel megbántott, valószínű, hogy az érzéseidnek tett rosszat és nyomja a lelked.
2011. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akit szeretsz,abból egyszerűen nemtudsz kiábrándulni.
2011. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 asdface ***** válasza:
én most érzek igy a "szerelmem" nem mutat be a családjának mert fél az apjától, hogy mit szól hozzám :'(
2011. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én igaz nő vagyok de ugyan ebben a helyzetben. Tegnap hagytam el a barátom mert éreztem már nem megy tovább. Folyton csak azt éreztem fáj és ha az kicsit is enyhült volna gyorsan belém rugott egyet. A végére azt éreztem, nem vok szerelmes csak hiányzik és, hogy úgy megbántott, hogy nem is akarok belé újra szerelmes lenni!
2011. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de velem volt már ilyen! Amikor összejöttünk a barátommal ő imádott, nagyon szerett én azt se tudtam biztosan hogy szeretem-e csak azt éreztem hogy jó vele...de ugyanakkor bármit csinált nekem nem tetszett, mindig leszoltam, megbántottam soka szenvedett miattam(amit már bánok) aztán elege lett és szakítottunk akkor megijedtem és azt éreztem hogy mégis szeretem kell nekem ujra kezdtük de már semmi nem vol olyan mint azelött csalódott bennem és azt nem tudtam már helyrehozni hiába szerettem nagyon, fordult a kocka én szenvedtem és ő nem foglalkozott velem aztán végleg szakítottunk! Nem bánom meg semmi, azóta se vagyunk rosszba...nekünk ennyi volt a történetünk!
2011. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!