Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti kiábrándultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kiábrándultok egy lányból, ha az rendetlen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy rendetlenséget tart maga körül, és néha porcicák vannak az asztalon/parkettán. Én lány vagyok, és a barátom még nem szólt ezért, de nem tudom... Nem szeretek takarítani... xD Ettől függetlenül az élet összes többi területén maximalista vagyok, csak hát... a takarítógénem nem sikerült... xD
2010. jan. 4. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem pár porszem miatt senki nem fog kiábrándulni ám egy igénytelen szétdobált szennyesekkel teli szobától, macskaszőrtől egyéb mocskoktól már igen.

f22

2010. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 capslock ***** válasza:
Basszus azt hittem csak én vagyok ilyen.amikor először jön hozzám a pasim,akkor gyönyörű rendte rakok,meg takarítok egész nap.Aztán szép lassan alábbhagy ez a dolog.Eddig nem volt semmi megjegyezés vagy bármi. Hozzászoknak :P
2010. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10:46-nak: Örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így! xD Amikor a barátom először járt itt, én is rendet raktam, de mostanában egyre kevésbé. Mondjuk, ő sem az a nagyon rendrakós fajta, de egy lánynál azért más... =D
2010. jan. 4. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
háát.. a barátom még nem ábrándult ki belőlem. habár nálam csak annyi a gond, h sok cuccom van, kicsi a szoba, és ugy tűnik, mintha rendetlenség lenne, pedig csak helyhiány van. én pl. folyton lomtalanitok, de hiaba.
2010. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem, mert "a rend a buták támasza"!

Nem kell hogy rend legyen, csak ne legyen piszok! Porzsívózni nem árt néha, de az nem baj, ha szertehagyja a holmijait vagy az íróasztalán nincs rend.

2010. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iroasztal nem erdekel, a szetdobalt ruhak kifejezetten izgatoak :P, csak porcicak meg piszok ne legyen!
2010. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem érdekeeeeeeeel! én is rendetlen vagyok!
2010. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!