Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok fejében mi játszódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok fejében mi játszódik le akkor amikor leakarnak pattintani egy fiút?

Figyelt kérdés
16F
2011. ápr. 17. 13:17
1 2 3
 1/24 szamóca. ***** válasza:

hát az hogy le akarom pattintani...

mert nem kell.

egyébként nem tudom mire gondolsz.

2011. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

"ej de ronda vagy te nyommer, takarodj innen, mert én felsőbbrendű vagyok, és természetesen a legszebb"


9/10 esetben

2011. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
^Igaz történet, tesó...
2011. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2.-nál a pont, de 10/10 esetben.
2011. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

most mondjam meg, hogy nem kell, vagy rájön magától és nem fog keresni?

ha kifejezetten megkérdezi válaszolok, de hajlamosabb vagyok a második esetre, hogy ne bántsam meg, nehogy elkezdjen szidni


érdekes, hogy egy nő milyen szép, amíg nem utasítja el a férfit, ha elutasítja, meg hirtelen mekkora rib*c lesz....

2011. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 szamóca. ***** válasza:

meg az is érdekes hoyg ezen az oldalon mindenkinek mekkora szája van, hogy a nő mekkora kcsög ha elutasít egy férfit, mert akkor biztos felsőbbrendűnek gondolja magát.

mintha nem úgy lenne természetes hogy "válogatnak" az emberek. ti biztos mindenkivel összejönnétek.

kétszínűség, álszentség fuckkjeeahhh

2011. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szamóca, szeretkezni akarok veled. Itt és most.
2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 szamóca. ***** válasza:
oké. dugd a farkad az fülhallgató nyílásába (remélem elég szűk:) ), én izgatom magam az egérrel.
2011. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

@Szamóca

Azért mert még ne teljesedett ki a feminizmus?

2011. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
"Jajj már megint egy álszent kedveskedő lúzer, ő már ma a huszadik. Basszus úgy idegesít! Komolyan azt hiszi, hogy ő méltó hozzám? Itt cselekkel szeretne megszerezni? Aztán csak arra használna hogy jól megd*gjon. De én nem akarom. Ha annyira szeretne, vegyen nekem egy italt de aztán húzzon el a fenébe"
2011. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!