Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi játszódik le a lányban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le a lányban, ha a srác csak játszik vele?

Figyelt kérdés

A barátnőm totál odavan értem, de én nem vagyok szerelmes belé. A barátnőm érzi is ezt.


Emellett tudja, hogy

1. Az ő belső értékei is megfogtak

2. Szívesen flörtölök más csajokkal is. (legerősebb érzelmi kapcsolat őhozzá fűz. (Az én irányomból))


Mi játszódik le benne? Milyen ez az érzés?


2011. aug. 25. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyi erővel ő játszik veled.:ASD
2011. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
TE egy állati nagy köcsög vagy hogy csak játszadozol a lány érzéseivel...
2011. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rohadtul szar. Olyan üres kis valami világvégeféleség. Bár ki hogy kezeli ezt de bennem ilyen volt egyszer amikor ezt éreztem és hasonló helyzetben voltam. Szerencsére csak néha volt és rövid ideig:S Lehet nincs is annyira oda érted. Hány évesek vagytok?

22L

2011. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 16. Tudom, még fiatalka, de nagyon jó csaj. :-)
2011. aug. 25. 21:00
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondta, hogy ne csináljam de mikor kérdeztem hogy miért ez milyen neki stb. Akkor csak azt mondta, hogy nem tudja elmondani.


Elmondtam neki, hogy nem fogja semelyik másik csaj "leelőzni" őt nálam, én ilyen vagyok. A flört alatt azt értem, hogy a csókig NEM megyek el.

2011. aug. 25. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az borzasztó fasza, bocsi. tettem márki srácot kísérgetés és ölelgetés miatt is. Onnantól kezdve hogy más csajokat is hazakísér meg majdnem smárol meg stb nincs értelme mert nem érdeklem annyira. Nagyon rossz érzés volt de hát ez van. Barátnőd se hinném hogy az vigasztalja hogy nem szereted de vele vagy mert csak.. Mert hihetetlenül jó nő. Aki flörtöl más csajokkal is az még nem élte ki magát szerintem. Eleinte flörtöl aztán egyre jobban belejön aztán hopp, már meg is csalt. Ha valakit tisztelsz akkor nem flörtölgetsz másokkal mert az valahogy olyan szégyenérzést és " rossz csaj vagyok, csúnya vagy valami nagyon hiányzik bennem " érzést vált ki. Amúgy én féltenélek is szerintem a helyében. Kb szerintem kivehető hogy mit érezhet. ( nem papolásnak szántam, csak ez a tapasztalatom az ilyen dolgokkal kapcsolatban)

22L

2011. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint egy kutyusban, aki nagyon örül neki, mert elviszik végre kocsikázni. Csak utána az autópályán kinyitják neki az ajtót, eldobnak neki egy labdát, hogy hozza vissza, és ennek is örül, de amikor visszaér vele, jön egy másik kocsi, és elüti, és meghal, a labdával a szájában, nem értve, hova tűnt a gazdi...

Jó dolog játszadozni mással, ugye?

2011. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod magadról, hogy ilyen vagy miért kezdtél kapcsolatot vele? Szerintem ez nagyon csúnya dolog. Gondolj bele ha ő csinálná ugyan ezt, te meg hiába tudnál ezekről mégis vele lennél, mert csak őt tudnád elképzelni magadnak.. Borzalmas érzés lehet. Szerintem aki ilyen még az ne kezdjen kapcsolatot. Ezt nem rosszindulatból írom, de ugyan így még te is járhatsz ezt ne felejcsd el.
2011. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!