Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít a pasinál nyomulásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít a pasinál nyomulásnak? Ami már egy picit zavaró!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ha mögötted ül a padban és folyamatosan recskázik....
2011. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdésem,hogy a csaj van a pasira kattanva! :S Am meg légyszi értelmes válaszokat adjatok már!
2011. ápr. 18. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
jól van bocsi...csak tudod itt próbálom kiélni a beteges hajlamaimat...amúgy egy pasinál az számít nyomulásnak ha a csaj mindig a sarkában van és nem bír róla leszakadni.
2011. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha nekem tetszik egy pasi,de nagyon,hogy adjam tudtára?És honnan tudjam,hogy én is tetszem neki????
2011. ápr. 18. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Na figyi.. Ilyen esetben "jeleket" kell sugároznod a pasi felé. Ha kicsit is ért a dologhoz a srác, vagy figyeli a környezetét, és tudatosan figyeli az ilyen jeleket, akkor rá fog harapni, és kezdeményezni fog (már ha te is tetszel neki). Nézz úgy rá, olyan különlegesen, hogy érezze, hogy különleges számodra.

Bár vannak olyan lányok, akik mindenkivel közvetlenek, én már befürödtem ilyennel. De a nagyon tapasztaltak meg tudják különböztetni a közvetlenséget és a tényleges "jeleket".

Ha így se megy, akkor keress a neten olyan pasiknak szóló cikkeket, amikben le van írva, hogy "Hogy jöjjek rá, hogy tetszek-e a lánynak?". Vannak ilyen cikkek. Itt konkrétan le van írva egy lány viselkedése, amikor tetszik neki egy srác. Én pl olvastam olyan cikket is, ami ugyanez volt, csak a lány szemszögéből. Tehát, hogy tudjam, hogy hogy NE viselkedjek, hogy ne tűnjek túl egyértelműnek egy lány szemében. Ez ugye akkor lehet előnyös, ha nem vagy biztos a dolgodban, hogy te is tetszel-e az illetőnek vagy sem, és így megtudod kímélni magad egy esetleges visszautasítástól.

Szóval csak ésszel, és ügyesen! ;)

2011. ápr. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mi számít annak,hogy tetszem neki!?Hogyan különböztessem meg azt mikor komolyan akar vmit,vagy csak szexet akar!?Honnan lehet tudni,h csak arra kellek???
2011. ápr. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!