Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltsük el az időt?

Figyelt kérdés

Barátnőm szülei nyár elején elmennek egy hétre Pécsre és addig ott leszek nála. Ötleteket szeretnék, hogy mivel töltsük el az időt. Én 16 vagyok, ő 13.

De mi "kicsit többet" szeretnénk :$


2011. ápr. 18. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen még ráértek, csókolózzatok a kanapén egy film előtt...
2011. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi a rákot akarsz egy 13 éves kislánytól??

szégyeld magad -.-!!

2011. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De szeretjük egymást és akkor nem feltétlenül számít a kor.

És ő is szeretné ha csinálnánk.

2011. ápr. 18. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
vetkőzős póker?
2011. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez a koros dolog a 17+ lányoknál így van, de egy 13 éves kislánynál, aki még nagy valószínűséggel nem is menszeszel ami annak a jele h testileg nem alkalmas még a sexre, és ennek formáira... nem ajánlott!!!!! várjatok még legalább 1 évet, ha nem többet!!!! ő még kislány! én elhiszem h szeretitek egymást, de ha te is szereted akkor nem mész bele ő akármennyire is akarja, te vagy az idősebb, legyen eszed!!!!!
2011. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már két éve menstruál, elég érett a korához képest szerintem.
2011. ápr. 19. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
jó oké, de akkor is fiatal még, nem csaka tesi, lelki érettség is kell hozzá, lehet azt mondja oké ,aztán később megbánja, és akkor mit csinálsz?! inkább várjatok akkor is, és a biztosba menjetek bele... de később!!!
2011. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De miért bánná? Nem értem. Akkor bánná ha terhes lenne, de védekezünk.
2011. ápr. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!