Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel töltsük a 7végét? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltsük a 7végét? Hogy lehetne tartalmasabb? Persze minden vele töltött perc ajándék!

Figyelt kérdés
A párommal csak a 7végéket tudjuk együtt tölteni..pénteken általában egy fantasztikus szeretkezés után nagyot alszunk, és a szombatot nagyjából átalusszuk..este elmegyünk bevásárolni, főzünk vacsit..és megint vége a napnak.. a vasánap meg már télleg csak annyi, h fölébredünk..eszünk..és menni kell..
2008. nov. 30. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elmehetnétek szombatonként ebédelni valahova, vagy kiállitásokra, koncertekre. Az is jó program, ha közösen dvdztek, mindenhétre válasszon az egyikőtök valamit. Vagy menjetek el borozni, teázni, sörözni, forrócsokizni..a lényeg, hogy randizgassatok is, ne csak otthon legyetek különben ellaposodik a kapcsolatotok. Mindjárt itt a tél, ha elég hideg van mehettek korizni is, sőt ha szerencsénk van és hó is lesz, mehettek sétálni is közösen. Szerintem nagyon romantikus a havas tájon sétálni a szerelmünkkel:)
2008. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szombat delutan szerintem a bevasarlas helyett menjetek szinhazba, moziba, setalni, parkokba, wellness hetvegere, szaunazni...

Ha szerettek otthon lenni, az nagyon jo dolog, en is szivesen vagyok otthon. De a bevasarlas szerintem nem jo program annyira. Vagy szombat delutan sussetek sutit.

2008. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólók remek tanácsot adtak, egyetértek velük. Kellenek a közös élmények, mert akármilyen szép egy kapcsolat, ezek a kis élmények színesítik meg és így nem laposodik el. Mi is hétvégén vagyunk együtt leginkább, bár azért hétköznap is összefutunk, ilyenkor néha könyvtárba megyünk, együtt ebédelünk valahol, sétálunk, ilyenek. Hétvégén gyakran dvd-zünk szombat este (miután egy nagyot szeretkeztünk^^), ilyenkor összebújunk az ágyban némi rágcsálnivalóval, és úgy nézzük a filmet. :)
2008. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Srapnel ***** válasza:
34%
Nézhetitek a másik oldalról is: így, hogy csak hétvégén találkoztok, nem kell közösen menni az apeh-ba, vagy a postára gázszámlát fizetni. Érdemes a nyári szünidőben/szabadságolásra tartogatni magatokat, mert hát amikor majd együtt laktok és csak a munka-gyerek tengely lesz egész napra, akkor is élni kell majd.
2008. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Srapnel ***** válasza:
49%
Az előző vagyok, nem tudom, miért pontoztak le, amikor a kérdezőnek és párjának magának kell kitalálnia, hogy mit szeretne, mit kezdjen magával és a másikkal és mihez van lehetősége. Mert mondhatnám azt is, hogy menjetek az Adriára jachtkirándulásra, vagy grönlandra sarki fényt nézni, de ezek nem a kapcsolat, hanem az életminőséget javítja, már ha szeretitek az ilyesmiket. Beszélgessetek sokat, hogy megismerjétek egymást és megleljétek egymásban az örömet. A többi körítés. Mert igenis bejöhet az, hogy napi 10 órát melóztok mindketten és akkor nem lesz mozi, korcsolya, wellness hétvége, csak évente 1x-2x.
2008. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát péntekre, vagy szobat estére tervezz valami izgit. esteleg valami állanfó programot is kitalálhatsz, pl közös táncórák. de lehet mondig mást. ha együtt főztök, az is tök aranyos, csak szerintem jobb, ha kimozdultok. és jöhet bármi: mozi, színház, koncert, kiállítás, vacsora, most lehet pl korizni, elég sok jó fürdő, uszoda van az országban, ilyenkor különösen jó egy kis felfrissülés és a meleg szauna. vehetnél szerintem színházbérletet is, ha épp tetszenek valahol a darabok. ettől még belefér az estékba az együttlét, stb.
2008. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!