Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet tenni? Valami jótanács?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már jóval több mint 4 éve együtt vagyunk. Vele sajnos csak kéthetente tudok találkozni mert ő egy másik városban egyetemen van , s "sokat kell tanuljon". Mna mind1. Lényeg h a múlthéten akartam hozzá menni ,h együtt lehessünk , de ő elutasitott mondván h nagyon sokat kell tanuljon.Én megértettem... Erre tegnap tudom meg vasárnap egy másik fiúval volt sétálni kettesben a városban s vmien tó körül.De állitása szerint nem történt semmi, s h az a fiú se akar tőle semmit , de logikusan 1 fiő nem hiv sétálni egy lányt ha semmi célja nincs vele.Tudom hisz énis fiú vagyok.A tegnap este a messengeren vallota be h ne haragudjak meg ... de.. s elmesélte. S azt mondta h tudta h megfogok haragudni reá ha elmegy , s tudja azt is h egy fiú szándék nélkül nem hiv sétálni kettesben egy csajt, de mégis elment vele , mert állitása szerint jó volt vele , és szeret vele lenni.Kinézetbe őszerinte az a fiú 7,én pedig 8,50 vagyok neki. Mégis őt választotta a hétvegére.Miért??szeret e ő még engem?? ja és nem első alkalom h sétálni ment aval a bizonyos fiúval. Amúgy mindig megbocsájtottam neki de most nem tudok.Mi tévő legyek??bocsássak meg neki újra?? v verjem szét a másik t*k*nyp*c képét?? Ja és döntés elé állitottam h vagy én vagy a másik , s azt mondta h nem tud dönteni...

Valami jótanácsot tudtok e adni? Szerintetek szakitani kéne?? :(


2011. ápr. 19. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ő 7, te meg 8,50 :)) Mint a suliban, atyaég=) xD
2011. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele, de a szakítás lenne a legjobb hisz ha rád nincs ideje akkor másokra mért van (barát,barátnő) főleg egy másik pasival??????
2011. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát az szép... Szerintem ennek szakítás lesz a vége. Ne várd meg míg ő teszi meg. szóval én a helyedben inkább most...... :/
2011. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A barátnőd hülyének néz téged,meg papucsnak.Ezek után,ha nem szakítasz vele,akkor az is vagy.A srácot ne bántsd,a barátnőd a ...,hogy ezt meg meri tenni veled.
2011. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt személyesen lenne a legjobb megbeszélni, és nem MSN-en!

Lehet, hogy téged szeret de a másik fiú is bejön neki, ezért össze van zavarodva, és idő kell neki!(Gondolom ezért nem tud dönteni, nem akar téged sem megbántani, se a másik srácot! :S)

2011. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Már az szakítóok, hogy rád nincs ideje, rá van.
2011. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ma telefonon elbeszélgettem vele telefonon h miért választotta a másikat helyettem , s azt mondta h azért mert nem győzködtem elég sokszor h találkozzunk s a másik több ideig győzködte s azért ment el vele.

Szerintetek ez kifogás??

Ja s azt mondta h én nem vagyok normális azért mert igy viselkedek , h haragszok rea , szakitani akarok , s nem akarom látni , mert h ő mindent elmondott őszintén annak ellenére is h ők kettesben úgy egyeztek h nem mondják el senkinek.. :(

2011. ápr. 19. 21:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagy tételben fogadott maga ellen a vitában.
2011. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
na nehogy már téged hibáztasson....
2011. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
pf ez a csajszi.szerintem lépj k iebből a kapcsiból, ami nemfog megcsalni vele.érdekes h rád nincs ideje rá pedig van.és h h nem győzködted eleget??hát csak neked jó ha taliztok neki nm?mért kellene győzkködd h lemehess hozzá.hülyének nézz ne higyj neki.ha nemtudválasztani 2őtök között akkor valamit érez a másik pasi iránt, és lehet h megfog csalni.szerintem szakits vele ha nm hagyja abba a másik csávóval.de én a heyledben már szakitottam volna.
2011. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!