Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen nagy mell-függő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen nagy mell-függő vagyok. Lehet ez ellen tenni? Csakmert egy kismellű most mintha hajtana rám

Figyelt kérdés

Szóval én úgy vagyok vele hogy számomra az a nő akinek nagy melle van.Ez számomra olyan alapdolog mint pl a borotvált hónalj.Sőt még az sem számít ha van rajta felesleg,hisz kevés olyan szerencsés alkatú lány van akinek a nagy melle vékony alakkal párosul.Példaként mondhatnám hogy VVEszter sokkal inkább bejön mint a Barátok köztös Linda.

Most úgy veszem észre hogy egy egyébként csinos okos kedves lány hajt rám,állandóan a társaságom keresi minden hülye témát felhoz csakhogy szóba elegyedjünk.Csakhát kicsi a melle.Azért is cinkes a dolog mert félő nem csupán megsérteném hanem még beképzeltnek is tartana:lévén nem vagyok olyan jó pasi aki épp ésszel lepattintana egy olyan csajt mint ő.Azt hinné azért nem kell mert sokat képzelek magamról közben pedig "csak" ez a mell dolog



2011. nov. 6. 13:06
1 2
 1/19 napietus ***** válasza:

mindenkinek van ilyen dilije :) nekem pl. a világos bőr, férjemnek a keskeny csípő stb.


olyat válassz, aki megfelel neked, ilyenekbne nem érdemes alkut kötni, mert rossz vége lesz (neked egy idő után hiányérzeted lesz, ő meg frusztrált lesz, mert érzi, hogy nem felel meg neked)

2011. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Magad és férfitársaid miatt is meg kell ba*znod
2011. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy mit hisz? Ha nem tetszenek a kismellű lányok, és nem is tudsz beleszeretni olyan lányba, akkor pattintsd le vmivel és kész.
2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne erőltesd a dolgot.


"VVEszter sokkal inkább bejön mint a Barátok köztös Linda."


Lolololololololololol, látszik, milyen műsorokon nevelkedtél :D

2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mondd el neki, és egy f*sznak fog tartani, de legalább nem hitegeted.
2011. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Mondd meg neki: Dughatunk, de csak sötétben, pólóban!


Vagy kérd meg, hogy csináltassa meg a mellét.


Vagy változtasd meg a gondolkodásmódod, kicsit legyél racionálisabb, és akkor talán rájössz, hogy 1 testrész nem ér semmit a többi nélkül. Egészben nézd a lányokat, ne lebontva, megdugni sem darabokban fogod....

2011. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ez a hasonlat elsősorban a ti érdeketekben volt hogy tudjatok mihez viszonyítani,de úgy látszik balul sült el
2011. nov. 6. 13:12
 8/19 A kérdező kommentje:
egészben nézzem a lányokat??miért te összejönnél olyannal akinek művegtagja van pl?
2011. nov. 6. 13:15
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, ha a nagy mell izgat, akkor csak nagy mellű lànyokra hajts, különben előállhat az a k.urva kínos helyzet, hogy szereted ugyan a csajodat, de hiába áll előtted meztelenül, a dákó meg sem rezdül..
2011. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Igen, képzeld el, összejönnék olyannal akinek művégtagja van, mert attól még lehet egy lány szép, mert ne adj isten elvesztette a karját....


Egyébként nem ugyan az a kategória a kis mell, és a művégtag...

2011. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!