Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve hogy szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve hogy szakított a barátom velem. Szeretett, de álítólag én nem mutattam ki ugyan ezt. Ezért szakított. Most egy suliba járunk. Mindig néz. és bocsánatot is kért amiért bunkó volt szakítás után. Szerintetek?

Figyelt kérdés
most ezt miért csinálja? újra belém szeretett..vagy miért?:S
2011. okt. 13. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel beléd szeretett megint! Különben miért nézne mindig??? Mellesleg megjegyezném: MÁZLISTAAA
2011. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nemtudom..:( akkor léone..de mindig mikor odanézek néz..:$
2011. okt. 13. 19:07
 3/6 A kérdező kommentje:
lépne **
2011. okt. 13. 19:08
 4/6 Seaman válasza:
Mindenképpen neked kell előbb lépni. Ő nem fog mivel valószínűleg az előző kapcsolatot kudarcként élte meg és nem fog mégegyszer kockáztatni, mivel a szerelmi bánatnál nem sok rosszabb van. Mindenképp közöldd vele, hogy szereted-e, ne hagydd kétségek között.
2011. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de anno ő szakított és én nagyon sokáig küzdöttem érte.
2011. okt. 15. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett végül a kapcsolatotokkal?
2013. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!