Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Gyermek nevelés. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A páromnak van két gyermeke. Egy 14 éves fiú és egy 7 éves lány. A párom nagyon rosszul neveli őket.

Állandóan kivételez a kislánnyal miközben a fiát állandóan szivattya és ha a lánya csinál rosszat akkor is általában a fia kap érte, mert miért nem figyelt a húgára.

Ezáltal a kislány tiszteletlen, beképzelt, pofátlan, és visszaszájal a felnőtteknek már most. Eddig ha én szóltam rá és az apja nem volt ott elszégyellte magát de a párom tegnap rám támadt mikor a fiát védtem. A lánya volt megint a szép és jó, pedig a fiú semmi rosszat nem tett.

De most én is kaptam az óbégatásból.

Mit kezdjek ezzel???????


2011. ápr. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem uljetek le negyszemkozt beszelgetni,es mondd el neki azt ,hogy te hogy latod a dolgokat,meselj el neki mindent a te szemszogedbol.


Amugy a mai gyerekek nagyon pofatlanok tudnak lenni.Parom huga 3es fel eves de mar olyanokat mondd felhaborodva ,hogy :pofa be!Persze a draga anyosomek csak pislognak de ra nem szolnanak.Szoval nem minden arany ami fenylik :).

2011. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég hihetetlen számomra, hogy a mai gyerekek ennyire el vannak kanászodva... :(

És pedig ez a szülők hibája... Vagyis inkább a mai világ következménye hg a szülőknek nincs idejük a gyereknevelésre mert állandóan dolgozni kell a megélhetésért...

De így hova fajul ez a világ ahol nincs tisztelet??? :-o

2011. ápr. 20. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajaj. Előző barátnőmnek volt 3 gyereke nem éntőlem, fuh nem egyszerű egy ilyen történet. Mi nem is maradtunk együtt. Csak azt tudom tanácsolni hogy próbálj beszélni a pároddal. Sok mindent mást nem tehetsz szerintem. Én beláttam egy idő után hogy hiába szeretem barátnőmet, ez nekem nem megy. Más kölkeit pesztrálgatni. Azért sok sikert kívánok nektek.
2011. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mondjuk én szeretem a gyerekeit is szóval ezzel nincs gondom, és szerencsére nagyon családcentrikus vagyok. Csak nem tudom azt nézni hg az apa úgy neveli a gyerekeit hg utálják egymást. Én nagyon jóba vagyok a testvéreimmel szerencsére és ezért sem tudom ezt nézni hg a kivételezés miatt utálják egymást... :( ráadásul a fia 14 éves... amúgyis elég "rossz" kórba van és így még nehezebb én védem őt engem tisztel is, de ez sem mehet örökké...

Nem szeretnék állandóan ezért veszekedni a párommal, mert a kislánya a minden a fiát eltaszítja magától és nem akarom hg rámenjen a kapcsolatunk erre a konfliktusra.

2011. ápr. 20. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én értem, de tényleg most mit tudsz ez ellen tenni, nálunk is a legkisebb gyerek volt a "minden", minden szar el volt neki nézve, én próbáltam mindig igazságos maradni, meg mondani az anyjuknak hogy ez így nem jó de, nem változott semmi. De ezt csak arra mondom hogy nálunk is volt ilyen baj is, meg még egy csomó más. Nem tudsz mit csinálni szerintem csak annyit hogy beszélsz pároddal, most mást mit?
2011. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A beszélgetést megpróbáltam... De továbbra is ez a szemlélet maradt... :(

Köszönöm a kommenteket.

2011. ápr. 21. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!