Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan/Mivel lehet egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/Mivel lehet egy pasit az ujjam köré csavarni?

Figyelt kérdés
Hát szóval az van, hogy én nagyon ügyetlen vagyok pasi téren! Ezért szeretnék tippeket kérni, és aztán esetleg ki is próbáni őket :))Várom a válaszokat!! Előre is nagyon szépen köszönöm :)
2011. ápr. 20. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Orális szex a legrövidebb út.


De nálam nyerő lehetsz vörös hajjal és szeplőkkel is.

2011. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tsz-tag ***** válasza:
én pasi vagyok és 20 éves...azt nem tudom mások mivel csinálják, de mosolyogj sokat, nézz csábosan, legyenek szép harisnyáid mert azok szépek :P :D amugy egy jó kis kajával amit te főzöl( bárhülyeség mert ha összejössz valakivel elég egy konzervnyitó és sose haltok éhen)
2011. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. ápr. 20. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:

én lány vagyok ohh yee! szóval nekem biztos nem jössz be bocs kilógok a kommentelők sorából ;D Mosolygás, nyitottság, némi titokzatossággal magyarán ne add ki magad teljesen, legyen valami amivel meg tudod lepni az embereket. Alkathoz illő viselet. Innentől csak az a kérdés, hogy a férfi 'típusa' vagy-e?

[Bár úgyis mindig a nő dönt ;D ]

2011. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj privit, és elmondok mindent :-))
2011. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!