Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám teljesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám teljesen az ujjaim köré csavarni azt a pasit akinek tudom hogy bejövök mert már csók is volt stb?

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy a barátnője őt szereti de ő nem szereti és csak sajnálatból van vele. De tudom hogy neki tetszem. Ő is tetszik nekem. Nagyon. De hogy tudnám meghódítani teljesen?? Nagyon fontos nekem a srác.
2011. szept. 1. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ez a "sajnálatból van vele duma nagyon kamuszöveg. Ha rossz lenne vele lenni, vagy nem akarna, már szakítottak volna. :S Amíg ez nem történik meg, addig valami kapocs csak van köztük...és addig hagyd a francba, és ne hagyd magad kihasználni.
2011. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 akiscram válasza:
Szerintem hagyd ezt rá. :) Ha elég fontos leszel neki, akkor szakít a barátnőjével és téged választ. És ne engedj neki semmit. A fiúkat az pezsgeti fel, ha nem kaphatják meg, aki tetszik nekik. Legyél laza és nyugodt. Viselkedj sima barátjaként, lássa a szemeidben és a mosolyodban, hogy tetszik neked, de ne engedd közel magadhoz. Majd lépni fog.
2011. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezsajnos fizikálisan, és szellemileg is lehetetlennek bizonyul. Ugyanis legjobb esetben is az ujjaid kisebbek, mint a srác egymaga, így nem tudod az ujjaid köré csavarni, csak ha ay ujjaidot ráteszed egy csőre, a pasidnak meg szólsz, hogy csavarodjon köré magától. Ha nem tudja megcsinálni, akkor egy lúzer. Dobd a francba.
2011. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsón jót röhögtem...amúgy meg tetézésnek hozzáfűzöm ha a teve át tud menni a tű fokán, akkor egy fiú is képes lehet ujj köré csavarodni. :D (aki nem vágja a tevés részt, jelzem, hogy egy híres Bibliai utalás)
2011. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz egy gumiembert. Na az majd az ujjad köré csavaródik.
2011. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17:30

Ha idézel,legalább részben pontos legyen... Ezzel csak egy tudálékos barom benyomását kelted.


Vhogy ìgy szól:

Bizony mondom néktek, hogy könnyebb a tevének átmenni a tű fokán, mint a gazdagoknak bekerülni az Isten országába...

2011. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az ÉRTELMES válaszokat köszi
2011. szept. 1. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden válasz ÉRTELMES :)
2011. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...és még valami: mit vársz tőlünk? hogy majd adunk tippeket, hogy így rebegtesd a szempilláidat meg úgy öltözz vagy mi? Egy NŐ tanácsok nélkül is tud csábítani...


és egy NŐ nem dől be ilyen kamu szövegeknek. Szóval fogadd meg a fenti tanácsokat, jobban jársz!

2011. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!