Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy deríthetném ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki hogy tetszem- e neki?

Figyelt kérdés
17L vagyok és ki akarom deríteni h tetszem- e egy 15Fnak.
2011. ápr. 20. 22:01
 1/8 anonim válasza:

Anyám...szerintem kapnál magadhoz valót is

Ne akarj egy gyerekkel leálni:-S

de ha már ez a kérdés akkor várd ki amig olyan helyzetbe kerültök...és ő mondja meg h mit akar.vagy az is néha bejön ha rákérdessz a haverjaira;)

2011. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az a baj h egy suliba jarunk es mi ketten nem szoktunk beszelgetni, meg a haverjait sem ismerem.. De szerintem nem gyerekes a korahoz kepest :) es koszi a gyors valaszt
2011. ápr. 20. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Úristen mintha magamat látnám:DDD Amikor megtetszett nekem a srác énis 17 voltam ő meg 15, most ugye én vok 18 ő meg 16:) Az elmúlt 1 évben külsőre is férfiasabb lett:) Amúgy azt vettem észre az én kiszemeltemen is, hogy félénk, meg ilyen jeleket is produkál:D Pedig amúgy nagy hangú, ismerem annyira barátai + szülei által:):) De velem szemben sosem volt ilyen bátor, sőt mi több:D Pont ellenkezője:) Én annyira jöttem, rá, hogy szerintem tetszem neki. De sajnos én nem beszélgetek vele annyit, hogy olyan nagyon jól megismerjem.:S Meg annyira már nem is fontos hogy felhívjam a figyelmét magamra:)
2011. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tsz-tag ***** válasza:
nem azért de ha egy 19 éves csaj jár egy 27 éves palival azt mire véljem?a lány a ti gondolkodásmódotok szerint tuti nem gyerekes egy 27 éveshez képest...nemértem mi ez a beképzeltségérzés a lányoknak hogy éretebbek...lehet én nőttem fel rossz térségben de akárhol jártam a lányok mind éretlenebbek voltak..
2011. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:15


Szerintem csak "arra" kell neki. Az én gondolkodásmódom szerint: gyerekes.

De persze vannak korán ill. későn érő emberek.

De véleményem szerint még gyerekes. Pont abban a korban vannak (nemtől függetlenül), amikor már megvan az érettségi, esetleg egy felsőoktatási intézmény tanulója és hát ilyenkor "nagyon fasza gyerekek vagyunk". Aztán eltelik néhány év és már másképpen látják a dolgokat, a régieket is.



A kedves kérdezőnek -

Hasonló helyzetben én is voltam anno, (igaz az én estemben a fiú volt az idősebb és felettem járt, előtte még sosem beszéltünk) én igyekeztem vele felvenni a szemkontaktust.

Keresni a társaságát, hülye ürügyekkel megkeresni és tanácsot kérni tőle. Viccelődni vele/rajta(csak szolid keretek között!) Eleinte ő sem tudta mire vélni, de szépen lassan kialakult a dolog. És a későbbiekben már ő is kereste az én társaságom. Sokat voltunk együtt és sokat beszélgettünk.

Előbb-utóbb érezni fogod, hogy mi a pálya.

2011. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, de johetnek meg :)
2011. ápr. 21. 08:23
 7/8 tsz-tag ***** válasza:
most ezt úgy értetted hogy a lánynak kell arra? amugy egy 15 éves fiu érettségi közelébe sincs...nekem az érettségim is megvan és most tapostam el a felsőfokú szakmát is és milyen érdekes, egyik osztálytárs sem az a fasza gyerek...pedig van focidrukkermagjából való, tetoválóművész meg hasonlók és egyik sem az a zorall gyerek...
2011. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@ 20:50

Nem, a 19 és 27 éves párosításra értettem.

2011. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!