Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy örök szerelem? Újra lehet kezdeni egy kapcsolatot? (Mert szerintem az kellett hogy kalandozzunk hisz fiatalok vagyunk (20 évesek)

Figyelt kérdés
Volt egy bnőm akivel együtt éltem majd másfél évig. Nagy szerelem volt. De utána szakítotttunk mert nem jöttünk jól ki. Egy éve nem vagyunk együtt de folyamatosan keressük egymást,csókolgat és nem egyszer "összefeküdtünk". Úgy hogy mindkettőnken van párja. Létezik hogy újra lehet ezt kezdeni?
2009. márc. 4. 18:34
 1/4 anonim válasza:
87%

Persze hogy újra lehet kezdeni. Az hogy örök szerelem nem létezik, megvan sokáig, de ha már összeköltöztök, vagy netán egyszer megházasodtok, egy idő után ez a hatalmas szerelem átalakul szeretetté, ami örökre megmarad.

Azt is irtad hogy azért szakitottatok mert nem jöttetek jól ki, erre csak annyit mondanék, hogy volt már a történelemben nem is egy ilyen eset hogy két ember imádta egymást, csak éppen együtt élni nem tudok.

De az együttéléshez, hogy megértés kell. Onnantól ha együtt élsz valakivel, előtte tedd fel magadnak a kérdést hogy meg tudod szokni az ő szokásait, apró "hülyeségeit". Mert ha úgy fogadod el a másikat ahogy van és mindketten engedtek kicsit, nagyon szépen lehet élni egymás mellett.

2009. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy újra lehet,nem feltétlenül igaz a közmondás (csak a káposzta jó..),ha egy éve nem tudtok elszakadni egymástól,annak biztos oka van..egyszer élünk:-)
2009. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát persze h újra lehet kezdeni minden csak attól függ h mi miatt lett vége, mert ha azokon a problémákon már nem tudtok segíteni akkor kár én is újra kezdtem a párommal aki ma már a férjem és nagyon szeretjük egymást. már 6 éve
2009. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem létezik :(
2014. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!