Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi sokszög. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikukac kérdése:

Szerelmi sokszög. Van egy srác. Nagyon tetszik nekem. De van barátnője.2 is! Az egyik a legjobb barátnőm a másik pedig az egyik barátnőm. De a fiú nagyon tetszik nekem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik nekem egy srác. Kiderült hogy tetszik neki a legjobb barátnőm, ezért kénytelen voltam túltenni magam rajta. A fiú közeledni kezdett a legjobb barátnőmhöz, de az lb-m elutasitotta. Igen, miattam! Utána mivel a már hónapokóta nem volt pasija én meg azt mondtam legyen. Mert ha min aketten tetszenek egymásnak az nem számít én mit érzek. Ugy hogy sikeresen összehoztam őket. De ezzel nagy gubancot csináltam mert kiderült hogy a fiú már kapcsolatban volt és hogy réggebben neki nem is tetszett az lb-m. A barátnőm és az lb-m nagyon mérgesek voltak egymásra és a fiú dobta mindkettőt, ami azt jelenti hogy a fiú szabad. Tudom hogy nem lehet, de erős a kísértés és a barátnőim is mérgesek lennének, de mit tegyek?
2011. ápr. 21. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

15 évesen de bonyolult az élet.. :D

és később se lesz más XD

2011. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ő is akarja meg te is, szerintem... néha önzőnek kell lenni.
2011. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza:D
2011. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! nem jutottam előre! :S
2011. máj. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!