Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom felháborodni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom felháborodni? Vagy inkább ne féltékenykedjek?

Figyelt kérdés
Nekem nincs fészúk-om, nem kell, nem számít ez nekem. Barátom adatlapját visznt láttam a múltkor, és van fent neki 4-5 kép magáról, meg egy olyan kép, amin egy olyan csajjal van összebújva boldogan, akit én nem igazán szívlelek. Amúgy is tudja, hogy ngyon féltékeny típus vagyok. Ezen az összejövetelen én nem voltam ott, ahol a kép készült. Másfél éve vagyunk együtt, tudom hogy szeret, de rosszul esik, hogy rólam/rólunk sehol egy kép, se egy említés, semmi... :/
2011. ápr. 21. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mondjuk beszéld ezt meg vele, csinálj fészbuk fiókot és tegyél ki közös képeket, és jelöld be azokon őt. ennyi
2011. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
érthető, beszéld meg vele, de azért nagy jelenetet ne csinálj mert nem olyan nagy bűn.
2011. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

Igen, csak tudjátok annyi lány ismerőse is van, meg, annyian rá vannak akaszkodva, és ő pedig nem olyan aki elküldi őket, hanme próbálja minél finomabban kezelni a helyzeteket. Annyi ilyen veszekedés volt már, és most am is vannak problémák, nem akarok összeveszni vele! :/

Mégis olyan rossz érzés...

2011. ápr. 21. 12:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Szólj egy informatikusnak 5jegyű pénzösszegért feltöri és törli neked a fiókot...
2011. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És az mit oldana meg? Talán akkor más lenne a helyzet? Az sem oldaná meg a dolgot, ha most fogná magát, és törölné...
2011. ápr. 21. 12:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm többször megcsalta a barátját, más fiúk tetszettek neki. A párjának pedig nem volt facebook-ja. Nagyon sokat célozgattunk mi barátnők más pasikra az adatlapján, ő pedig sok srácnak írt félreérthető dolgokat. Nah aztán srác kitalálta h őis csinál facebook-ot. Nah ott jöttek ám a hónapokra visszamenőleges törlések:D Szal sok minden kiderülhet az adatlapjából és megértem ha féltékeny vagy. Beszéld meg vele mindenképp h téged mi bánt. Ezzel nem akartam bogarat ültetni a füledbe mert nem mindenki ilyen. És senki nemtudja milyen helyzetben volt a barátnőm szal nem ér ítélkezni. A lényeg h beszélj vele és figyelj oda.
2011. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha féltékenykedsz, az nem segít. Törődj bele és legyetek boldogok.
2011. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

Ő biztosan nem csalt meg, mert legutóbbi összeveszésünkkor együtt sírtunk, és úgy mondta h mennyire szeret és h nem akar elveszíteni!

2011. ápr. 21. 12:46
 9/14 A kérdező kommentje:
és tudja, hogy csak egyszer csal meg,többször se!
2011. ápr. 21. 12:46
 10/14 napietus ***** válasza:
ne rendezz jeleneteket, mert az közönséges és idegesítő dolog. ha zavar ez a dolog, akkor beszéld meg vele. szerintem ez ennyi...ha tleg csalna, nem gyártana maga ellen bizonyítékokat, gondolom nem gyengeelméjű :)
2011. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!