Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek lépni, ő sem lép....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lépni, ő sem lép. Szedjem össze magam és tegyem meg az első lépét, vagy hagyjam a fenébe inkább?

Figyelt kérdés

Már ez a 2. alkalom,hogy ez előfordul.

Mikor észrevettem, hogy bámul az a bizonyos helyes fiú, és ránéztem, hirtelen elpillantott.Ez többször is lejátszódott,kicsit közelebb mentem hozzá,épp úgymond mögötte álltam, csak egy kicsit távol..Akkor meg látszott,hogy a szeme sarkából figyel engem.Azon görcsöltem,hogy mi lenne ha már végre odamennék hozzá?De bevillantak elém a képek,hogy befogok égni,ekkor,akkor,biztos hülyének néz,ha egy idegen csaj odamegy hozzá,biztos van barátnője és a többi.Addig addig ezen görcsöltem,míg fel nem állt és el nem ment beszélgetni valamilyen hapsikhoz,aztán néhányszor összeakadt még a tekintetünk,de elindult és haza ment.. Nem tudom,hogy leszek-e olyan szerencsés,hogy legközelebb is összefutok vele.:S De ha mégis leszek olyan szerencsés,szerintetek mit tegyek,hogy ne égjek be,de jól jöjjek ki a helyzetből?:S


2011. ápr. 21. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nem halsz bele, se te, sem ő ha odamész hozzá kezdeményezni valami bárgyú indokkal... legrosszabb esetben még mindég ott van az őszinteség
2011. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor is lehet barátnője, ha nem tudsz róla. Nem attól égsz be ha odamész, hanem attól, ha nem. Ó de sokadik ilyen kérdés...

És siessél, mert nemsoká lövi a Skynet az atomot!

2011. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!