Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek szedjem végig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szedjem végig az első hónapot? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

szóval kb 2 hete kezdtem el szedni a lyndinette 20at. de:

1. hét: beteg voltam és napi 2*625 mg curam antibiotikumot szedtem

2. hét: ballagok szal szerenád volt és hétfőn ittam 1 pohár vbk és pénteken ballagtam akkor meg 1 egész kortynyi whiskey-kólát (nem iszok de meg kellett kóstolnom hamár megvették anyumék xD)

szóval szerintetek lehet már a hétvégén (mármint jövő hétvégén) óvszer nélkül vagy fő a biztonság szedjem végig az egész havit?

mondjuk érettségik után elfutok nődokihoz is fő a biztonság ha itt azt tanácsoljátok h tőle kérdezzem :D

előre is köszike ^^


2010. máj. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne szedj semmit, ha majd esetleg gyanakszol, h vmi nem stimmel, akkor majd ide írd ki a kérdést, h "Terhes vagyok?"
2010. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd végig, az a biztos. Az alkohol pedig nem befolyásolja a hatását amúgy.
2010. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az alkhool nincs hatással a fogamzásgátlóra..

És mindenképp szedd végig, akkor minek kezdted el szedni ha nem is akarod végig szedni?:S ez nem játék..

Az antibiotikum viazont már csökkentheti, úgyhogy várd még meg ezt a hónapot gumival

2010. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

remélem a továbbiakban normális válaszokat kapok és nem ilyen taplók fognak írni :)

bár már nem aktuális mert közben felhívtam nőgyógyászom és mondta h szerinte az a biztos ha végig szedem mielőtt óvszer nélkül csináljuk szóval már megvan a válasz :)

2010. máj. 2. 20:43
 5/11 A kérdező kommentje:
nem úgyértve szedjem végig mert nem akarom abba hagyni hanem úgy hogy végig szedem az első hónapot mielőtt óvszer nélkül csináljuk :) a jelek szerint félre fogalmaztam :D de mondom már mindegy :)
2010. máj. 2. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de sztem én nem írtam bunkó választ!(20:41)
2010. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, félrefogalmaztad:) mert elpbb írtad h végigszeded, nem így értetted, de a kédésbe pont azt kérdezted h szedd e végig, és hát végigszedni mindeképp kell xD

am én is ezt szedem 3 éve

2010. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem neked szól 20:41es hanem a legelsőnek aki télleg tapló volt :)
2010. máj. 2. 21:19
 9/11 A kérdező kommentje:
mind1 meg van magyarázva hogy értettem :P
2010. máj. 2. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Mibvel antibiotikumot szedtél + első hónap is mindenképp várd ki az első levél végét és csak utána mehet mellévédekezés nélkül is :)
2010. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!