Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiborul, leszid, el akar hagyni, majd közli velem, hogy csak viccelt. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, én azt hittem boldogan... Én legalábbis nagyon szeretem őt, és boldog vagyok vele. Tegnap egy kis hülyeségen elkezdtünk vitázni, de tényleg csekélységen, olyasmi minthogy melyik falra akasszunk fel egy új képet... néha kicsit húzzuk egymás agyát ilyenekkel, de aztán nevetünk, hogy hogy tudunk ilyen hülyeségen vitázni, és minden oké.

Szóval, tegnap is hasonló vitánk volt, barátnőm kiindult a kis dologból, aztán egyre több mindent vágott a fejemhez, kiabált, mondta hogy milyen szerencsés vagyok, hogy 2 évig kihúzta mellettem, de most már elég... azt mondta jobb lenne, ha befejeznénk mert már csak szenvedünk.

Teljesen ledöbbentem, hiszen én nem így éreztem. Én úgy éreztem minden rendben, a szexuális életünk rendben volt (épp előző éjjel volt egész éjszakás romantikázás, nagyon bújt hozzám és ölelgetett egész éjjel...), pénzügyileg minden oké, nem voltak nagy veszekedések...


Életem egyéb területen viszont nincs minden rendben, anyukámról most derült ki hogy mellrákja van (nagy esély van a gyógyulásra, de mégiscsak rák...), munkahelyem is stresszes, ezért mikor közölte barátnőm hogy neki elég volt ennyi a kapcsolatunkból, elbőgtem magam. Oké, férfiatlan, béna, csöpögős, stb reakció, de ezt hozta ki belőlem a felgyülemlett feszültség.

Erre barátnőm odajön, elkezd vigasztalni, meg nevetgél, hogy nyugi, csak viccnek szánta, dehogy akar ő szakítani, csak ezzel le akarta mérni, mennyire számít nekem... Le akarta tesztelni, hogy mennyire viselne meg a szakítás... Mondogatta hogy szeret, csókolgatott...


De ti hinnétek neki ezek után?? A kifakadása nagyon őszintének tűnt, és mintha csak sajnálatból "gondolta volna meg magát". Biztos vagyok benne hogy komolyan gondolta amit mondott. De én szeretem, nem akarok szakítani - viszont azt se akarom, hogy szánalomból legyen velem.


Mit csináljak?


25/F


2011. ápr. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"Oké, férfiatlan, béna, csöpögős, stb reakció"


Hogy ez mekkora egy hülyeség.


"De ti hinnétek neki ezek után??"


Valószínűleg nem. De a szerelem nagy úr.


"Mit csináljak?"


Nos, barátom, a női lélek már csak ilyen. :) És sokszor előbb mondanak valamit, aztán gondolkodnak. Mindenesetre kérdezz rá.

2011. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Benneteket muszály tesztelni, mert nem hiszünk nektek. Ezért próbára kell tennünk.
2011. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen haragjában sok mindent meggondolatlanul mond az ember. Te meg most, az elmondottak alapján okkal, túl érzékeny vagy. Fogadd el a bocsánatkérését, és ne rágódj, mert csak magadat emészted, feleslegesen. Sok boldogságot nektek.
2011. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég köcsög húzás volt tőle.
2011. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!