Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit? Egy lány

Figyelt kérdés
lassan 19 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom.Sokak szerint túl extrém a külsőm(4 piercing,fekete ruhák,"tündéres" szoknyák,műraszta,platform)Nem mondanám magam trú gothnak.Sajna vidéken lakom,így még esélytelenebb az egész.Talán az lehet a probléma h túl magasra teszem a mércét? Ugyanis az "átlagos" fiúkra rá sem nézek.
2011. ápr. 22. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én azért nem szeretem a goth metal stb. lányokat ( a külsőségektől eltekintve) mert beképzeltek, makacsak és nincs sok eszük sem.

Messze elkerülöm őket ha csajvadászatra izzítom be a radarom.

2011. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid?
2011. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha az átlag ember ízlését nézem akkor a külsőd nem extrém nekik, hanem egyszerűen nem szép...
2011. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi az hogy átlagos? Te is ugyanolyan átlagos vagy, meg a tetovált, piercinges srácok is ugyanolyan átlagosak. Ezek csak külsőségek, ez is csak divat. Ki egyáltalán nem átlagos? Még azt sem merném mondani, hogy az nem átlagos, akinek úgymond egyedi gondolkodásmódja van. Hülyeség az egész, nem is folytatom, mert hülyeség. Amúgy meg majd találsz valakit valószínűleg, én sem jártam még eddig szerencsével. erre nem lehet mit mondani.

21/F

2011. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem a mérce magas, hanem a te világod lehet más, mint az átlag emberé.
2011. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az átlagos szót olyan emberekre értettem akik egyszerűek és nincs stílusuk. Tudom h ezek csak külsőségek nyilván felfogtam h a belső a fontosabb.

Az elvárásaim pedig h humoros legyen,megértő,akinek van véleménye a mostani világról,szeresse az irodalmat az olyan zenéket amiket kb én,mindenképpen hosszabb haja legyen, és persze a nem mindennapi kinézet sem hátrány illetve h tudjon zenélni. S persze h ne legyen 22-23nál idősebb:D

2011. ápr. 22. 17:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi de azért mert valaki nem viszi olyan túlzásba az öltözködést mint te, még nem jelenti azt hogy nincs stílusa. Sőt valószínűleg az olyanoknak normális a lelke nem azoknak akik ennyire véresen komolyan eltúlozzák... Mert ők anélkül is tudják hogy kicsodák hogy így kiöltöznének... Meg hát ha neked vannak elvárásaid, akkor a fiúknak miért ne lehetne? Úgy látszik nem felesz meg azoknak.
2011. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"Az egyediség belülről fakad, és nem egy ritka képesség, hanem egyszerűen csak annyi, hogy önmagam vagyok. Felvállalom, hogy én ilyen meg olyan vagyok, elmondom a véleményem, még akkor is, ha nem egyezik a Tiéddel. Vállalom az ízlésem, pl. nem hordok olyan ruhát, ami nem tetszik, csak azért, mert épp menő. Nem arról van szó, hogy törekedjünk arra, hogy mindig mindenkitől különbözzünk, csak egyszerűen ne azért legyünk olyanok amilyenek, mert másoknak akarunk megfelelni hanem mert nekünk megfelel (egy bizonyos szintig). Az én ruházatom például farmernadrágokból és átlagos pólókból, pulcsikból, sportcipőből és télen bakancsból áll. Ha elmennék melletted az utcán lehet azt gondolnád, hogy "unalmas, szürke, átlagos, semmi egyedi nincs benne". Pedig van. Bennem, és nem pedig rajtam! Az egyéniség -legyen szó akárkiről- túl összetett ahhoz, hogy külsővel ki lehessen fejezni."
2011. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja, az idézett résznek inkább az utolsó 4 mondatát ajánlom figyelmedbe. :)

Semmi baj nem lenne azzal, hogy extrémebben öltözködsz, csak ne lenne benned ez a "megvetés" az "átlagosak" iránt. Nehogy azt hidd, hogy aki viszsafogottabban öltözik az ötlettelen meg olyan mint a többi, mert ez nagyon téves felfogás. Ne legyél ennyire külsőséges, mert egyedül maradsz.

2011. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Talán akkor "átlagos" alatt az olyan embereket érted, akik pl. a mostani populáris zenét szeretik, ami a viván és az mtvn megy, esti program való világ, barátok közt, esetleg jóban rosszban, meg csak "vannak", különösebben nem foglalkoznak semmivel? (igen, ilyen emberből sok van, én is ismertem sok ilyen embert, általában nem tudtam velük beszélgetni, viszont az egyik legjobb barátom "ilyen") De ezt kinézetből nem tudom mennyire lehet megmondani. Nyilván ha meglátsz valakit van egy sejtésed, milyen típusú fiú/lány (a kinézetből általában le lehet szűrni az intelligenciát), de igazából csak magamat tudom felhozni példának, mert én nem öltözök egyáltalán vagányan, semmi extra nincs rajtam, általában egy barna farmert viselek, kockás inggel, kicsit hosszabb a hajam, általában van arcszőrzetem, meg néha szemüveges vagyok. (vagyis ez a néha lehet átvált állandóra lassan). Tehát most ebből is mit szűrnél le, ha meglátnál az utcán. Valószínűleg semmit, lehet fel sem tűnnék. Pedig, ha így nézzük, én sem tartozom abba az átlagosba, amit a válaszom elején írtam, most nem kezdem el leírni miért, mert igazából tök mindegy. Ezzel igazából csak azt akartam mondani, hogy ne állíts fel úgymond nagyon szigorú feltételeket. Tetszen nekem, tudjunk beszélgetni, legyünk boldogok, yeah!:D

21/F

2011. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!