Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit? Egy lány

Figyelt kérdés
lassan 19 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom.Sokak szerint túl extrém a külsőm(4 piercing,fekete ruhák,"tündéres" szoknyák,műraszta,platform)Nem mondanám magam trú gothnak.Sajna vidéken lakom,így még esélytelenebb az egész.Talán az lehet a probléma h túl magasra teszem a mércét? Ugyanis az "átlagos" fiúkra rá sem nézek.
2011. ápr. 22. 17:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
úgy látom h félreértettetek:) Egyáltalán nem nézem le az olyan embereket akik nem úgy öltözködnek mint én vagy más magamfajta (ellenben kezdem azt érezni h ti lenézitek a különbözni vágyó embereket, akiknek ez a normális):) . Amit az utolsó srác írt.. nekem az az átlagos:populáris zenék,egyforma divatcuccok,semmi komolyabb beszélgetésre alkalmas téma,barátok közt stb. S h megnyugtassak mindenkit nem vagyok elszállva magamtól és képzeljétek h szoktam sima csőgatyát hordani egy pólóval^^.
2011. ápr. 22. 17:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért a farmer, póló, torncacipő az már átlagos, és akkor valakinek nincs stílusa? Nem az öltözéktől lesz valaki egyedi, téged sem egyedinek max. különcnek néznek, meg kicsit "bolondnak", ezt nem sértésnek szántam.

Nincs két egyforma ember, még az ikrek sem egyformák, mindenkinek más, eltérő a személyisége, ha te különc módon öltözködsz attól még nem egyedi leszel, csak más, de kitől fogsz különbözni? Mert van még jópár ilyen öltözékű emberke a földön.

2011. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy elég sok különleges ember van és olyan helyeken találod őket, olyan külsővel, hogy nem is gondolnád. Nyitottnak kell lenni, csak ezt tudom mondani.
2011. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hát nekem bejönnél, de elég sok "kritériumodnak nem felelek meg"... :) amit leírtál stílust nekem a nagy kedvenc lányoknál, kár hogy esélytelen manapság ilyen lányt találni...


nekem nincs piercingem se tetkóm, nem nézek ki extrémül, a hajam is rövid és már 25 vagyok..., és úgy tűnik ilyen kvalitásokkal igen nehéz hozzád hasonló lányt találni :((


ha van valakinek esetleg tippje mégis azt szeretettel várom :D (akár tőled is kedves kérdező, akár priviben is szivesen beszélgetnék :) )

2011. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát mivel te sem vagy átlagosnak mondható, megértem. De ilyen külsővel lehet, hogy nem is fogsz. Sajnálom
2011. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem már volt goth b nöm,imádtam! XD


Zenék közül is tettszenek ezek gothic metal zenék,pl:

Sirenia,Xandria,Nigtwish,Epica,Within Temptaiton..stb

2011. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
18:47-es vagyok, ezt kihagytam hogy viszont ezek a zenék nekem is bejönnek :)
2011. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!