Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 14éves lány vok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14éves lány vok, és nem volt még pasim. Igazából nem is ez a baj, hanem az, hogy azért nem volt mert nem feküdtem le velük. Miért van ez? Jobban tettem volna ha lefekszem velük? Vagy miért nem találok pasit magamnak?

Figyelt kérdés
lécci tanácsokat, hogy mit tegyek.. előre is köszii
2010. dec. 14. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
nagyon fiatal vagy még. :$ ne akarj olyan pasit aki csak dugni akar veled. Lesz még időd kiélni a vágyaid... ;) Addig meg csak a kapcsolataid építsd sose tudhatod meik havernak lesz az öccse a herceged ;) szóval pasit találhatsz de megértőt nem sokat ;)
2010. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló szépen leírta.

Fiatal vagy még ráérsz a pasizással, barátkozz élvezd fiatalságodat ismerj meg új embereket. Semmikép ne add oda magad 1 fiúnak se főleg ha te nem akarod azt ahogy fent írták van még időd :)

2010. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek vagy még...kislány...(ezt természetesen nem sértésből mondom, örülj neki, hogy még annyi szép van előtted). Ennyi idősen jó hogy nem tetted meg. És ne hagyd magad befolyásolni. Sok ember van, majd látni fogod az évek során, ahogy felnőtté válsz, akik nem találják magukat és a helyüket a világban, önzőek, rosszindulatúak és sorolhatnám...Megpróbálnak majd benned szégyenérzetet, rossz érzéseket kelteni, azt éreztetni veled, hogy nem vagy belevaló, nem vagy jó csaj, apáca meg visszamaradott vagy, ha még szűz vagy 17 évesen, ha nem volt még pasid 18 évesen, ha nem pettingeltél, nem szexeltél 19 évesen. És miért? Mert ez szerintük "gááááz".

De nem esel áldozatul, ha tisztába jösz magaddal és az értékeiddel, ha megtalálod az egyéniségedet és kitartasz az elveid mellett. Mert hát miért is legyen kevesebb az önbizalmad azért, mert 14 évesen nem fekszel le egy kisköcsöggel(mivel elhagyott azért, mert nem szexeltél vele).

Legyél határozott! Majd te tudod, hogy mit akarsz és mi a jó neked! Majd érezni fogod, ha eljön az idő:) Lesz egy fiú, aki tisztelni fog, szeretni, és talán te is viszont szereted őt:) Szerintem kell még pár év, hogy ehhez megérj, mind mindenkinek.

Meg gondolj már bele...ha valaki azért hagy a francba, mert nem dobod oda magad neki...ér az ilyen ember ennyit? Ugye hogy nem. A tested a tiéd.

19/l

2010. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm, megnyugtattatok h nem vok gáz =).. csak kezdem cikinek érezni hogy nem volt még pasim, és ez az egyik fő oka, amiért nem volt :/
2010. dec. 14. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso jol irta

Kesobb orulni is fogsz neki, hogy nem fekudtel le vele

18 f/karpatalja

2010. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hááát... milyen fajta cicid van? rakétamellek a privát kedvencek.
2010. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy tanácsot....semmiképpen ne add oda magad még ennyi idősen.Semmiképp.

Tudod....énis a napokban vesztettem el a szüzességem...és a pasi utána kinyögte,hogy nem akar komoly kapcsolatot.

És most itt vagyok 14 évesen,ku.rvának érzem magam,a gyerek egy időre tönkrevágta az önbecsülésem,plusz valószínűleg a további szexuális életem.Szóval legyél okos,tanulj mások hibájából,ne legyél olyan hülye mint én.Kérlek.

Várj még pár évet.Nem kellenek azok a pasik,akik csak megdönteni akarnak....biztosan találsz olyat,aki tényleg szeret.Lehet,hogy nem most,de majd később biztosan rátalálsz.És addig se búslakodj,van még ezer más jó dolog a pasikon kívül.:)

2010. dec. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

képzeld én 16 vagyok és még nem volt barátnőm... és akk mivan? :) igaz néha szar h nincs... de mégis élek :D

16/f

2010. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!