Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem és mégis néha utálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem és mégis néha utálom? Normális ez?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom. Már régóta ismerem. Nagyon nehéz" természete van és néha olyan dolgokat csinál amivel nagyon bánt és sért és ha nem szeretném már rég elhagytam volna ezek miatt. Nem szeretném részletezni, hogy miket művelt. Ilyenkor nagyon utálom és napokig nem is érdkel hogy mi van vele és összeveszünk de pár nap és nem tudok rá haragudni,mert csinál valamit amivel

megenyhíti a szívem.

Ambivalens érzés. Egyik napról a másikra utálom és újra szeretem. Ez normális vagy ez már valaminek a jele?

L/23


2011. ápr. 23. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
teljesen normális mert nő vagy.
2011. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én pasi vagyok, és ugyanezt érzem a barátnőm iránt.

én is kérdeztem itt gyikon.

akkor mindneki aztmondta, "nem érdemel meg téged a lány, mert nem szereted"....

nah akkor most mit mondjak, akhhoz képest még együtt vagyunk mindig....:D

2011. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Azt jelenti hogy igazából csak a külsőjébe vagy szerelmes , egyébként leszarod mi van vele...
2011. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hááát..van ilyen,van,amióta ember van,szerelem van...

* * *

Caius Valerius Catullus (Kr.e.87-54)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.

Nescio, sed fieri sentio et excrucior.

(LXXXV)


Gyűlölök és szeretek. Kérded tán, mért teszem én ezt,

Nem tudom, érzem csak: szerteszakít ez a kín.


(Ford.: Devecsei Gábor)

2011. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna...

Mi 4 éve vagyunk együtt, együtt lakunk, ugyanezt érzem:((

21/L

2011. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a külsejét szeretem. Ha csak azt szeretném akkor ennyi idő alatt és ennyi bántás után rég elhagytam volna. Őt magát szeretem amikor "normálisan " viselkedik. Én nem vonnám bele ebbe a külsőt. Valóban a külső az ami megfog ..de a belső ami megtart. Azért vagyok még velem mert szeretem még ha néha úgy is viselkedik hogy bánt..
2011. ápr. 23. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:

huh 21/L nek

Őszinte részvétem :P :D XD

Nekem van mior 2 órát is vele tölteni szenvedés...:D

2011. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!