Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeretem vagy utálom? Bunkó volt, de mégis azt érzem hogy szeretem. De egyben utálom is. {Bővebben lent}

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki több mitn 1 éve beleestem, tudjátok, ez a gyerekszerelem :D {táborban ismertem meg} úgy voltam vele, h nah ez is úgy lesz mint a többi, h 1 hónap után már nem fog érdekelni. nah de sajnos ez enm így történt. amint már mondtam, egy és fél éven át szerettem {vagy még szeretem is}. szóval ebben az egy és fél éveben azért nem tudtam kiszeretni belőle, mert szemezett velem. és nem bírtam ki, hogy ne nézzek mindig rá. most is folytatódott az új tanítási évben. na és most történt egy kisebb incidens: a téli szünet előtt, volt az, hogy ő jött előttem, én pedig elmentem előtte... és azt mondta nekem hogy "eridj már". eléggé meglepett a viselkedése, mert nem ilyennek simertem. azóta hajthatatln haragot, és utálatot érzek iránta, de még azt is érzem amit még ezelőtt kb. 1 hónappal. nem olyan régen romjött oylan düh "roham", hogy megkerestem a naptárban a nevét, és lesatíroztam, mintha ilyen név nem is létezni. most hogy mindjárt suli, alig várom hogy lássam, de ha eszembe jut, milyen bunkó volt velem, arra gondolok hogy soha többé nem akarom látni. most akkor mit is érzek pontosan? mert egyszerre mind a kettőt nem nagyon lehet érezni... én 13/L, a fiú pedig 14/F
2010. jan. 2. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mintha a 7 évvel ezelőtti saját magam olvasnám :) csak te tudod, mit érzel iránta, de egy valamit elárulok: ne fektess ebbe több energiát, elpazarolod a szép éveidet rá. én is 2.5 évemet vesztegettem el egy ilyen ábrándképre, míg végre ráébredtem h azért szemez velem, mert már kb a fél suli tudja h odavagyok érte, és röhögni akar rajtam egy jól. szerintem inkább felejtsd el, és keress olyan srácot, aki nem csak az álmaidban létezik. hidd el, ha összejössz egy "valódival" messze felül fogja múlni az érzést ezt a mostani ábrándozást ;) L.20
2010. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23:33-nak: köszi a választ, és nagyon igazad van. hallgatni fogok rád :)
2010. jan. 2. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez cuki :)

Egyébként ez teljesen normális. A szerelmet és a gyűlöletet csak egy pici választja el egymástól! Ezért akit nem szeretünk, azt annyira nem is tudjuk utálni! És vkit minél jobban szeretsz, annál jobban tudsz rá haragudni! Úgyhogy teljesen NORMÁLIS, amit érzel! :)

2010. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!