Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny a barátom- hol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a barátom- hol a határ, honnantól beteges?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és mióta másik városba mentem tanulni, betegesen féltékeny lett. Azt mondta, "nem mehetek oda, ahova akarok, amíg vele vagyok", ha felhív, csak számonkérni, gyanusítgatni és veszekedni tud. Mindenbe beleköt, nem járhatok el bulizni, semmit se csinálhatok. Ha felhozom a témát, megbeszélésre esély sincs, én leszek a "ribanc aki nem tud a seggén ülni és mindig a buli kell neki" (megjegyzem több mint 1 hónap alatt alig 3szor mentem el szórakozni, szerintem ez egyáltalán nem magas arány). Próbáltam már megértetni vele , hogy szeretem és nem kell más, és tudja is, de ha "rájön" ez, akkor nem lehet leállítani. Utána persze belátja, hogy hülye volt, és bocsánatot kér. De egyre gyakrabban fordul ez elő, mindennapos szinten, és bármennyire szeretem, ez kezd elviselhetetlen lenni.(Néha olyanokat sorolgat, nem tudom mennyire "poén" szinten, hogy megölne, ha megcsalnám..) Ti mit tennétek a helyemben? Ő miért ilyen féltékeny, ha nem adtam rá okot? Hogyan lehetne ezt kezelni?
2011. szept. 23. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
igaza van a pasidnak.
2011. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

"több mint egy hónap alatt alig 3-szor mentem el bulizni"

Csak? Te jó ég mennyiszer bulizhattál eddig egy hónap alatt.

Abban viszont igazat adok neki, hogy te szórakozgatsz folyton miközben vele vagy. Ezek szerint nagyon jól megvagy nélküle.

2011. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez már beteges.
2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Szakíts vele. Később csak rosszabb lesz.

Egyébként szerintem se sok 3 buli egy hónapban. Én pénteken és szombaton is jártam majdnem minden hétvégén + hét közben is ha olyanom volt.

2011. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátaival szerintem nyugodtan elmehet szórakozni, még ha szereti is a párját, üljön egy helyben, és sírjon utána?

Egy normális ember(bízom benne, hogy a kérdező az) visszautasítja a nála próbálkozó fiúkat a buliban is, és nem iszik a kelleténél többet.

Ha nem adtál rá okod...Éreztesd vele, hogy mennyire szereted, mennyire fontos neked, és hogy csak Ő kell neked.

De ha már halálos fenyegetés is volt, és te tényleg nem adtál rá okot, nem vagy kapható flörtre sem, akkor lehet, hogy nem komplett a csávó.

Próbáld megértetni vele, hogy neked csak Ő kell, de ha nem sikerül, jobban jársz, ha keresel mást.

16/L

2011. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 napietus ***** válasza:
beteges. pasi egyedül egy guminővel lenne kompatibilis. lapát.
2011. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 hónapban a 3 buli azért nem sok az én esetemben, mert a városban ahol lakok, minden nap van buli, tehát a 3-nál jóvan több lehetőségem lett volna elmenni bulizni.:) Egyébként természetesen nem flörtölgetek, és nem csinálok semmi párkapcsolati törvénybe ütközőt, de ezt ő is tudhatná, mivel (feltételezem) ismer annyira.:) köszi az eddigi válaszokat:)
2011. szept. 23. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány meg hány ilyen ismerősöm van aki "ismerhette volna annyira" a barátnőjét, hogy ne engedje el bulizni, mert elmentek párszor aztán végülis kiderült h minden 2. alkalommal mást políroztak. Így kapásból 4 ilyen eset ugrik be és mindegyik kikérte magának h "de ő nem pasizni megy buliba és amúgyis ismerhetné már annyira a párja h ő hűséges típus bla bla"
2011. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:

és akkor ez a megoldás? ha nem bízik egy pasi a csajában, dobja ki, hameg bízik benne, ne cseszegesse a hülyeséggel.


felteszem egy FÉRFI ezt el tudja dönteni..


meg miaz, hogy számnkéri? ki ő neki? gyámja, vagy mi? mégcsak nem is a férje (nem mintha a házasságba beleférne a másik ellenőrízgetése, gyanúsítgatás és az hogy "nem engedi" valahova). szabad akarattal született a kérdező is, mint mindenki más. nem azért, hogy a borult elméjű pasija irányítgassa.

2011. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!