Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbutít a szeretetvágy? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbutít a szeretetvágy? Mit tegyek? Vessek véget ennek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok egy fiúval, amióta úgymond hivatalos, úgy érzem mindketten megváltoztunk, nem vagyunk igazi önmagunk, erőltetetteknek érzem a beszélgetéseket. Keres, de azért, már megtörtént az utóbbi időben, hogy msn-en nem ír rám(pedig ott van). Gondoltam, most én is ráírhatok aztán köszönés nélkül lelépett(rossz az internetje, de akkor sem írt egy annyit üzibe, hogy bocsi vagy valami).


Jól látom, hogy az egésznek semmi értelme? Vagy lehet, ha szimplán meglepődtünk? Nem tudom mit tegyek, de szeretném ezt letisztázni.

Szakítsak vele vagy ne?Mit gondoltok? (Kort és nemet és írjatok, köszi.)


2011. ápr. 24. 19:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyunk még olyan rég együtt.
2011. ápr. 24. 19:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Dobd a pi*ába!
2011. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves írjatok még kíváncsi lennék másnak a véleményére is.
2011. ápr. 24. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:

addig ne szakíts vele, amíg nem beszélsz vele erről, lehet csak te látsz rémeket:)

23L

2011. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele előbb. Én is hasonló szituan vagyok, de beszélni fogok a sráccal, és utána majd meglátjuk.
2011. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem értem, ha ő is bent van és én is nem az lenne normális ha beszélünk? Ha mindketten online vagyunk nem fura, hogy nem beszélünk, főleg ha kapcsolatban vagyunk.

Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit. Volt már valaki így?

2011. máj. 2. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:

nem ismerjük a körülményeket! lehet, hogy valami gondja van, amit még veled nem akar megosztani... lehet, hogy sokat dolgozik. kérdezz rá, hogy ez miért van, lehet semmi jelentősége nincsen!:)

amúgy mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?

23N

2011. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak egy hónapja vagyunk együtt. Mindketten 19 évesek vagyunk. Amióta járunk azóta van, hogy inkább telefonon beszélünk, msn-en meg ott van de nem ír rám. Én már írtam neki, de többször nem fogok..
2011. máj. 2. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
de ezt leszámítva hogy érzed magad vele? sokat találkoztok?
2011. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!