Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ha a barátod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a barátod nem jönne el húsvétkor meglocsolni?

Figyelt kérdés
lehet, hogy régi szokás, de azér nekem jól esett volna ha a barátomnak eszébe jutok:/
2011. ápr. 25. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos eszébe jutottál, csak neki nem szokása :) hát van ilyen...
2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy tipp: legközelebb beszéld meg vele, h jöjjön
2011. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém sem jön,mert náluk ez nem szokás. Nálunk meg szokás lenne,úgyhogy rosszul esik,de ez van.
2011. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi reggel felébredtünk, összebújtunk és a kezével úgy mutatott, mintha parfümöt nyomkodna, azt mondta: Spricc-spricc, meglocsoltalak. Erre én: Nekem nincs tojásom, de a tiédet szívesen megnézném. És szeretkeztünk egy jót. :)Jobban tetszett, mint egy locsolás. :DDD
2011. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző XD ez nagyon nagy :D tetszet



kérdező:. nem esne rosszul régi hagyomány én nem is akarom

2011. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem esne rosszul. Párommal minden Húsvétot együtt töltünk, és Nálunk már nem szokás a locsolkodás.

Szerintem mond meg neki, hogy jól esett volna Neked ha elment volna meglocsolni. Ha nem tudja, hogy mit szeretnél még akkor ne várd, hogy magától találjon ki ilyet egy pasi.

2011. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!