Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemesebb távozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, azaz már csak volt.


3 éve ismerem, aztán 3 év után 2 hónapig összejöttünk, de aztán nem ment mert visszajött neki az ex pasija és őt választotta, azóta szintén csak barát vagyok neki, de nekem ez nem megy!


Azt mondja lelkitársa vagyok meg mindent meg tud beszélni velem, meg mindenben segítek neki, ehhez képest 3 hónapja annyit nem tud írni, hogy "kösz megvagyok, élek" pedig nagyon nagyon sokat segítettem neki. Kihasználtnak érzem magam.


Pedig a sok segítségért csak egy sms-t kértem időnként h írjon megvan e....


Szóval elfelejtsem, vagy írjak neki egy leb@szós üzenetet utóíratként, hogy kihasznált????


2011. ápr. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le, szerintem az üzenetet is hagyd a pics*ba, mikor szakított velem volt barátnőm nekem is voltak ilyen gondolataim hogy majd jól megbántom, de aztán úgy voltam vele hogy szarok én a fejére, és így utólag örülök neki hogy nem küldtem neki semmit. Majd lehet hogy szakít ezzel a sráccal és utána rohanna hozzád kisírni magát a válladon, na és akkor hajtsd el a fas*ba.
2011. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, hogy csendesen távozok!


csak kicsit bosszant az egész, csak düh van bennem! És leginkább az hogy ennyire vak voltam!


De talán jobb ha csendben távozom!


Tutira elküldeném a fenébe az már fix!


Van jelenleg alakulóban egy kapcsolatom, de ilyen dologról nem fogom a barátnőmet megkérdezni....

2011. ápr. 25. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
VV évának is Aleksoz a lelkitársa, hiába hogy van már egy pasija:DXD
2011. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!