Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megutáltam a nőket. Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutáltam a nőket. Más fiú/férfi is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy nem vagyok meleg.Nem is voltam és nem is leszek.De van itt néhány dolog amiből elegem van.

Ilyen az amikor durván elküld a p*csába és jól kiröhög.Amikor minden szembejövő kannal megcsal.Amikor csak azt nézi,hogy milyen vastag a pénztárcám,milyen autóval járok.Ha éppen bejövök neki és jól elvagyunk,akkor azért ad kosarat,mert a kocsim évjárata és márkája nem üti meg a mércéjét.(persze a szalonból kihozott sportmotor igen) Kihasznál,megaláz,húzza az agyam hetekig,hónapokig és utána küld el melegebb éghajlatra stb stb stb...


A másik véglet pedig a jól nevelt csaj.Amikor a tipikus sablonszöveggel ejt pofára.Rájuk nem is haragszom annyira.De ha már nem kellek neki,akkor mondja a szemembe nyíltan.Ez így lenne tisztességes és el is fogadnám.

"Bocs,de van barátom."

"Bocs,de most lett vége egy kapcsolatomnak."

"Bocs,de nem akarok kapcsolatot,legyünk csak barátok."

(Aztán persze az említett lányt 3 kan veszi kezelésbe az adott hónapban)


"Bocs,de én mást szeretek,és lehet össze is jövök vele."

Talán ez a legkorrektebb kamukifogás,így nem is lep meg,ha mással látom.


Volt barátnőm,komolyabb és komolytalanabb kapcsolatom is.Ezeket sajnos tapasztalatból írom.Már annyira elegem van ebből,hogy nem is tudok egy nőre sem tisztességgel ránézni.Mindegyik ribancz vagy álszent a szememben.Tudom,hogy ez nem jó,mert van azért normális lány is.Talán úgy 5% arányban a fent említettekhez képest.

Elment kedvem az egésztől,már nem is kezdeményezek.Egyszerűen undorral gondolok egy kapcsolatra.


Bocsánatot kérek attól akit megbántottam volna.


2011. ápr. 25. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mindig felesleges futni egy lány után... Hagyd, hogy Ők keressenek stb...


Ha csak a pénz, meg a cuccaid érdeklik, akkor már régen rossz, menjen amerre lát...


Próbálj élni, ne akarj mindenáron komoly barátnőt... Idővel jön egy normális, és vele tervezhetsz majd...

2011. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki így van ezzel. A lányok gonoszak. De mindjárt írják, hogy jaaj ez nem igaz meg ők nem is, meg hogy ők örülnének ha valakit szerethetnének.

Na, ezek vagy hazudnak vagy kövérek, vagy mindkettő

2011. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Na igen második!Ezt el is felejtettem írni.Akik azzal jönnek,hogy egészen mások...
2011. ápr. 25. 21:34
 4/22 anonim ***** válasza:
Régen én is ezen az állásponton voltam, most alakul valami, de ha ebből is az lesz,ami te is írtál, hogy elküld, vagy otthagy, stb., akkor én is újra ezen a véleményen leszek. Egyébként igazad van,pontosan így viselkednek, ahogy leírod.
2011. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne akarj... Idővel majd jön...

Akik ilyeneket írnak azoknak mond valamit az átlagéletkor kifejezés? Az ember nem ér rá várni évtizedekig.

2011. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Engem is ezekkel a szövegekkel koptattak le...

"Bocs,de én mást szeretek,és lehet össze is jövök vele."

Persze persze csak nem lett belőle semmi!

Mikor mondják hogy csajozzak,vagy hogy menj oda hozzá stb én előre mondom van barátja biztos!! xD


Nem baj át tértem a WoW-ra! :D


Üdv! [18/F]


(jahm és én sem vok b*zi!)

2011. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21 leszek még sose volt kapcsolatom. semmilyen.De látván, hogy milyen ez a generáció néha megköszönöm,hogy nincs is pláne ha látom, hogy milyen haverom barátnői.Szóval majd ha akarja az élet akkor ide tol mellém 1 társat ha nem nem. De fura valahogy én sem érzem, hogy kellene nekem nő.Meg nem is bírnák ki mellettem.Én meg ilyen szabad lelkű vagyok na mind1 szóval én is osztom véleményed kedves kérdező.
2011. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ilyenek a csajok. Nem lehet velük mit kezdeni. Pár hét és átfog rajtad menni és másképp látod a helyzetet. Pofára esés után én is úgy gondolom, hogy oké hagyom a fenébe a csajokat egy időre. Az az időátlagban 1-2 hét jobb esetben 3. De egyszerűen ha már egy pofára esés utáni nap látok egy számomra szimpatikus lányt ugrok és teszem a dolgom. Szóval most oké, így jártál nagyon szar helyzet tudom, de pár hét és nem fogod így gondolni. Amúgy pedig igazad van abban, hogy ne mondja azt a lány, hogy most lett vége a kapcsolatának stb. amikor rá 1 nappal már más csávókat fűz. A legrosszabb a lányokban az, hogy ezekkel a sablon szövegekkel utasítanak el és rá pár nappal az ellenkezőjét csinálják annak amit állítottak neked.

Kivételek persze vannak nem sok de vannak és tisztelet nekik! Nem minden lány ilyen, de te valószínűleg az olyan lányokkal akadsz össze.

Szóval ne add fel, tovább is van max annyit változtass, hogy mikor új lány van a láthatáron ne nyomulj annyira, hagyd, hogy ő is keressen NÉHA!

2011. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyvalamit nem értek meg, és nem is igen fogok, azt mondják a nők, hogy nekik inkább a belső tulajdonságok fontosak: Jó humor, intelligencia, hűségesség, és még sorolhatnám, hogy miket szoktak mondani, illetve írni. Ennek ellenére azt látom, hogy valami IQ harcossal vannak inkább a csajok. Lényeg az,hogy ki legyen gyúrva, vastag pénztárca, drága autója legyen a csávónak, akkor már nyerő a nőknél.
2011. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Vannak rendes lányok is, csak meg kell őket találni:)
2011. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!