Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a barátnőtökn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtöknél/barátotoknál ott aludna egy fiú/lány barátja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 11:51
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
79%
kiakadnék.
2010. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem engedném!
2010. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Juj de nagyon repülne, hát tutti hogy nem hagynám annyiba!Miért aludna ott mondjuk attól függ, és mondjuk mennyire jól néz ki az a velem egynemű!
2010. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha bízok a páromban és a szituáció indokolt (pl. haver nem tud hazamenni valami miatt) akkor simán.
2010. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy nagyon jó barátom aludna itt nálunk, mert messze lakik és csak későn tud lejönni. Ezért itt aludna, hogy holnap eltudjunk menni egy helyre. Barátomnak tegnap mondtam és nem tetszett neki. Amit mondjuk meg is értek, de fiú barátaim vannak. Nem jöttem ki soha a lányokkal.
2010. máj. 5. 12:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy örülnék neki, de ez attól is függ, hogy mennyire ismerem azt aki nála aludna, és szeretne-e az a csaj valamit tőle. Nálam aludt már pár fiú barátom, de akkor itt volt a barátom is...
2010. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

+

Inkább megmondom a Páromnak őszintén. Jobb, ha tudja az ilyeneket. Mindent elmondok Neki.

2010. máj. 5. 12:01
 8/14 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha 3asban lennétek!Ajánld fel a párodnak lehet bele se megy, de igy talán jobban megbizik benned!
2010. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most nem járok senkivel, de ez nálam attól függ, hogy milyen volt az "előélete".
2010. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mivel nálam bizalom a kapcsolat alapja így nem izélnék miatta. megbíznék annyira a páromban h ha esetleg a csaj rá is mászna, visszautasítaná. főleg akkor nincs sztem semmi ok a problémázásra h ha előttem is ismerte már. 21/L
2010. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!