Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalkozzak vele? A barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak vele? A barátommal 3 évet voltnk együtt. Nekem és neki is mi vagyunk az egyetlen partnerei, csakhogy a barátomnak szemölcsök voltak a kezein.

Figyelt kérdés

Ezek miatt megbetegedtem ott... Szemölcseim lettek, és olyan gátlást alakítottak ki bennem a kezelés utóhatásai, és maga a szemölcs is, hogy nem tudom, mit tegyek.

Volt egy pici mosolyszünet köztem a a barátom közöt, de még mindig szeretjük egymást. Újra akarja velem kezdeni a dolgot. Ő semmit nem tud arról, hogy én mennyit szenvedek emiatt, testileg, nőként ne érzem magam egésznek, nem érzem emiatt a fertőzés miatt nőnek magam.

Az orvos mondta, hogy a barátomtól kaptam a fertőzést.

Még most is nagyon szeretem, ő a mindenem... De nagyon félek.

Mit tegyek? Folytassam vele, illetve kezdjem újra vele így, hogy tudom, fertőzött, és ő fertőzött meg engem is?


2011. ápr. 25. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fertőző szemölcsökkel a kezén nyúlt hozzád?

Az ő gondján lehet segíteni?

Rajtad hagyott a kezelés valami maradandó nyomot?

Ha egy férfivel már ott tartasz, hogy látja, nem fogja zavarni egy kis heg :)

2011. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De engem nagyon zavar. :(

A kezelés következtében - mivel maró hatású szert írt fel a doki - az ép felületet is lemarta. Hosszú idő a gyógyulás, de van esély rá, hogy eltúnik. Nem csak egy kis heg.

Nem tudom, van e- esély, biztos lehet őt is gyógyítani.

2011. ápr. 25. 23:41
 3/14 anonim válasza:
Szerintem beszeld meg ezt vele es menjetek orvoshoz...par het kezelessel eltunnek a kezerol a szemolcsok es megy tovabb az elet :) Cselekedjetek mielott meg sulyosabb bajod lehetne ebbol:) es ne felj ha igazan szeret megfogja erteni...most meg senki sem hibas es ki lehet kezelni:D
2011. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez nem hpv?
2011. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor vidd el egy orvoshoz, gyógyíttassa meg a kezét.

Neked pedig "cicaplast" vagy körömvirág krémet javaslok, azok gyorsítják a sebek gyógyulását, illetve szebben forrnak össze. Minden gyógyszertárban lehet kapni, sajnos a cicaplast elég drága.

2011. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, ez Hpv, valószínű. és nem vicc. Kezezős hozzászólónak írom. Ez kicsinál lelkileg. Sajnos nem érzem magam nemhogy teljes értékű nőnek, de nőnek sem magam... És a szemölcs is visszajöhet.

De nem hibáztatom őt, hiszen, nem szándékosan fertőzött meg.

2011. ápr. 25. 23:47
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó hozzászólónak. Nagyon kedves vagy, köszi.
2011. ápr. 25. 23:48
 8/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Elég kellemetlen lehet, hogy ennyit szenvedsz miatta.

De egyedül te érzed magad kevesebbnek, más nem fog.

Bár az is visszataszító lehet ,hogy az ő kezén szemölcs van:S Ha akarod vele folytatni, akkor mindenképp beszéld meg vele, hogy mennyire rossz ez neked.

2011. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:(
2011. ápr. 25. 23:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ez a pacák nem normális. Viszont akkor nem a kezéről ment át. És talán azt is megkockáztatom, hogy a kezen lévő szemölcsnek semmi köze a hpv-hez, de ezt én nem tudom pontosan, nem vagyok orvos. Sajnállak. Menj el több orvoshoz hátha valaki tud újat mondani. Én minden kapcsolatom előtt elmegyek hpv/hív szűrésre mert szerintem így korrekt a partneremmel.
2011. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!