Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalkozzak vele? A barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak vele? A barátommal 3 évet voltnk együtt. Nekem és neki is mi vagyunk az egyetlen partnerei, csakhogy a barátomnak szemölcsök voltak a kezein.

Figyelt kérdés

Ezek miatt megbetegedtem ott... Szemölcseim lettek, és olyan gátlást alakítottak ki bennem a kezelés utóhatásai, és maga a szemölcs is, hogy nem tudom, mit tegyek.

Volt egy pici mosolyszünet köztem a a barátom közöt, de még mindig szeretjük egymást. Újra akarja velem kezdeni a dolgot. Ő semmit nem tud arról, hogy én mennyit szenvedek emiatt, testileg, nőként ne érzem magam egésznek, nem érzem emiatt a fertőzés miatt nőnek magam.

Az orvos mondta, hogy a barátomtól kaptam a fertőzést.

Még most is nagyon szeretem, ő a mindenem... De nagyon félek.

Mit tegyek? Folytassam vele, illetve kezdjem újra vele így, hogy tudom, fertőzött, és ő fertőzött meg engem is?


2011. ápr. 25. 23:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudta ezt magáról. Nekem sem bizonyított, hogy HPV vírus, de ezt a nemi szervi szemölcsöt az okozza.
2011. ápr. 26. 11:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogy hogy még most sem világos? Menj el hpv/hiv szűrésre. Ugye nem akarod tovább fertőzni majd a népet?
2011. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: egy bunkó vagy. Mintha én lennék a hibás ezért az egészért... Nem szándékozom senkivel sem szexuális kapcsolatot létesíteni, amíg ez fennáll, illetve meg nem gyógyul. De nem neked fogok magyarázkodni.
2011. ápr. 27. 21:04
 14/14 anonim ***** válasza:
A hpv nem múlik el mint ahogy a hiv sem. Olvass már utána, de legjobb lenne ha elmennél orvoshoz.
2011. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!