Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátnőmnek névnapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek névnapjára? Playboy parfümre gondoltam, de teljesen tanácstalan vagyok. (párnát meg ilyen dolgokat nem szeretnék venni mert pl valentin napra azt kapott) 4. hónapja vagyunk egyűtt.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

De!

Ertem a lenyeget.

Csak azt mondom, hogy nem feltetlenul szukseges mereg draga parfumoket venni...meg nevnapra nem szeretnek sokat kolteni mert amugy is allergias ra, marmint ha koltok ra stb...

2011. ápr. 26. 16:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hívják barátnőd? :)
2011. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem megis inkabb vegyel minosegi parfumot.

biztos talalsz olyat ami tetszik. es legalabb nem csak 15percig erzodik rajtad.

mi szamitogepen keresztul nem tudjuk eldonteni h tetszik e neki az a parfum.te tudod az izleset.

De amugy parfum es csokor virag teljesen elegendo nevnapra 4honap utan.

Meg lehet jobban orulne egy meghitt kozos estenek mint barmilyen ajandeknak!!!!

23F

2011. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet.

Nem vagyok azért oda, hogy parfümöt ajándékozzunk egymásnak, de mivel még csak 4 hónapja vagytok együtt, nem kell komoly ajándék, a Playboy parfümök nagy részének meg kellemes illata van.

2011. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, leragadtam az axe-nál :D annál jobb illat nincs a világon! Párom nem nagyon szereti fújkálni magát, meg nincs is rá szüksége mert imádom a vad férfi illatát de hébe-hóba használ axe-ot, hát én megvadulok tőle :D érdekes h a mai tinik igénytelennek nevezik. 24/L
2011. ápr. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja és bocs az előbbi axe-os offért. Témára visszatérve, szerintem akármit veszel neki örülni fog :) lényeg h nem felejtetted el. Annakidején én is mindennek örültem ahogy most is. Legutóbbi névnapomra kaptam virágot meg borozgattunk, igaz mi 3 éve együtt vagyunk (abból másfél év házasság)
2011. ápr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
milkabocicsokit:D
2011. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Vegulis minden kis aprosagnak orul szoval szerintem a parfum meg a virag vagy csokinak nagyon fog orulni! :))

Koszi mindenkinek :))

Amugy Petronella :))

2011. ápr. 28. 19:00
 19/20 anonim ***** válasza:
vibrátor :D
2012. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Petronella??? ez tök jó név o.O

ammeg gondolom már megveted a cuccost mert én ezt már több mint 1 évvel később írom de mind1 :P xD

am ha akkor írtam volna:

sztem tökéletes a Playboy, sztem az ilyennek sokkal jobb illatuk van mint az ilyen szar Rihannáknak meg társaiknak! (igen!!! le lehet hülyézni, de én a mirelittet is jobba szeretem mint a normált, a bolti tejet, mint a házit, a zöldségeket/gyümölcsöket mint a sajátot, igyen!!! jobban szeretem, lehet hülyének nézni! de én ezt is jobbnak tartom!)

2012. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!