Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha hangosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha hangosan nyögök szex közben?

Figyelt kérdés
Ha csak ketten élnénk egy lakásban a férjemmel, akkor nem érdekelne. Nem rég mentem férjhez, és a férjem szüleihez költöztünk ideiglenesen. Anyósék a szomszéd szobában alszanak, és biztos, hogy mindig hallanak bennünket, mert én elég hangos vagyok szex közben. A férjem annyira jól csinálja, hogy egyszerűen nem tudok csendben maradni. Ő azt mondja, hogy ne törödjek ezzel, fél év múlva úgy is elköltözünk. De hát fél évig még nagyon sokat fogunk szeretkezni... Mások hogy oldják meg ezt a problémát?
2011. ápr. 26. 15:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Mért lenne gáz mindenkinek van intim élete ezt ha nem fogadják el el kell költöznötök :S
2011. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
szerintem ezen ne aggodj haggyd hogy menjen minden nyugottan en hejedbe ezen a probleman nem is aggodnek addig amig jol erzed magadat !
2011. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom, és élvezem a szexet... És szeretek nyögni is, de sose zavarok ezzel másokat. Ez bunkóság. Te szívesen hallgatnád párod szüleit reszelni az éjszaka közepén úgy, hogy a nő nyög, és sikít, a pasi meg hörög, és nyökög? Nem hiszem...
2011. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is eszméletlen jó és én is nyögdécselek ettől ő jobban beindul és megint csak jobb....hmm...hát én nem zavartatom magam..egyszer élünk akkor meg :-)

22/N

2011. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Darcy01 ***** válasza:
83%
Szerintem próbáld meg egy kicsit visszafogni magad, mármint ami a hangkiadást illeti. Mégsem "otthon" vagytok, szerintem illik tekintettel lenni a szülőkre.
2011. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Én a szüleimmel élek,egy szinttel feljebb,családi házban.Egyszerűen nem lehet megoldani.Egy ideig próbáltam csitítani a barátnőmet,de engem is izgat,ha hangosan élvezi.Bele sem merek gondolni,hogy mit gondolnak odalent...22/F
2011. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem minek kell hangot adnod? Attól neked jobb?
2011. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó komment :O Váóó.. én ha élvezek egy nyalást, egy ujjazást egy szexet akkor nem tudom vissza tartani... :O Vagy párna a fejemre h halkabb legyek... de az h minek nyögni ?xD te élvezted már az együttlétet ??? :O Vagy ha pasi vagy akkor volt már olyan csajod akit kitudtál elégíteni ???
2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Én pasi vagyok, de én miért nem akarok nyökögni szex közben? Te minden közben nyögsz amit élvezel? Ezért kérdezem, hogy miért csinálod? Vagy nem direkt csinálod nem tudod megállni?
2011. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem direkt, persze nem fogok elkezdeni ordítani csak úgy poénból :D Ez jön... És nem nyögök mondjuk olyankor mikor élvezek egy vízi csúszdát ;) :D
2011. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!