Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg! Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg! Mindenki párkapcsolata ilyen, és csak én dramatizálom túl?

Figyelt kérdés

Szóval 5 éve vagyok a párommal, együtt élünk, hétvégente megyek haza anyumhoz. Néha, pl most is úgy érzem, hogy a párom nem foglalkozik velem. Ha hozzábújok megölel, néha magától is hozzám bújik. De két héttel ezelőtt volt, hogy egész nap ennyire cukin bújt hozzám. Már mondtam neki, hogy most olyan jó lenne egy kis gyengédség.


Annyira félek, hogy kihűlik a kapcsolat és azért bújik csak néha hozzám.

Vagy csak én kombinálom túl a dolgot?


2011. ápr. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kombinálod túl.nem szeretem a párom-nem bújom hozzá
2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elég gáz kapcsolatban vagy.

24/ff

2011. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg már csökkentek az érzelmek, de ezt vele kéne megbeszélni, tisztázni, illetve azt megtárgyalni, hogy lehet-e ezen segíteni, és hogyan.


(U.i.: a kihűl nem ikes ige.)

2011. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!