Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimat allandoan hivogassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat allandoan hivogassa az anyja?

Figyelt kérdés
a baratom (30) nincs testvere, mar fel eve vagyunk egyutt, de kezd egy kicsit zavaro teny lenni,(az mellett hogy a szuleivel el) az anyja napi 3-4x hivja mobilon, illetve mikor nalunk vagyunk ugyszinten ha neki vmi, es a ,,fiacskajat" hivja azonnal...neha zavaro. Szeretem a baratomat, nagyon jol megvagyunk, de helyes lenne neki megemlitenem ezt a ,,problemat"???
2011. ápr. 27. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyes, mert ez a próbléma magától nem múlik el. Ezt nektek kell megbeszélni.
2011. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig amíg velük él, addig ebbe ne szólj bele.
2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal még nem lenne gond, hogy velük él, mert ma elég nehéz lakáshoz jutni, de az már igen, hogy úgy viselkedik, mint egy hülye gyerek. Ha valaki a szüleivel él, még lehet önálló.
2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem is az a baj h a szuleivel el, azzal semmi gond, nekem az a problemam hogy eggyutt vagyunk, pl nalam, es az anyja hivja ot mobilra vmi abszolut nem fontos dologgal kapcs... hat engem hogy nem hivogat anyam nem hogy lenyegtelen dolgok miatt, hanem ha vmi mas van, akkor is megvarja mig hazaerek, v max dob 1 uzit...pedig enis otthon elek a szuleimmel, anyam megsem jon be a szobama dumalgatni velem mikor ottvan a baratom...es vegkepp nem nyaggat...
2011. ápr. 27. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:

A srácnak él még az apja, vagy velük él? Van testvére, vagy csak egyedül él az anyjával?

Mert ha egyedül él, akkor az anyjával, akkor érthető a dolog. Az anya így támaszkodik érzelmileg a fiára, mert nincs rajta kívül más.

A fiú pedig pedig kényelmi szempontól támaszkodik az anyjára, mert főz, mos, takarít rá és tetőt biztosít a feje fölé. Nem kell az önálló élettől félnie, mert biztos támaszt nyújt neki a szülői ház. Lehet, hogy 30 éves, de egy bizonyos szinten még nem nőtt fel.

Mindenképpen érdemes lenne vele elbeszélgetni, de a kérdés az, hogy van-e értelme, mert úgy látszik nagyon kötőtdik az anyjához.

2011. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mar leirtam hogy nincs testvere, az apa veluk el... de akkor is szerintem ez tulzas...
2011. ápr. 29. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!